Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magasság miért olyan fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasság miért olyan fontos egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Főleg lányokat kérdeznék. Miért kell egy 1,50-es csajnak 2 méteres faszi? Valahol olvastam, hogy az átlagmagasság Magyarországon férfiaknál 176, nőknél 164 centi. Ezek szerint magasság terén én sajnos egy átlag alatti pasas vagyok, a magam "csak" 175 centijével. :) Pl. társkeresőn nem egy 170-177 magas lány visszautasított már magasság indokkal. Azoknak meg már nem is írok, akik kiírják, hogy 165 magas, tűsarkúban meg holdjáróban meg toronyházban meg már fene tudja mennyi, és legalább 1,85-ös ember kell neki. Most őszintén. Ennyire fontos evolúciós tényező ez? Másképp nem tudtok felnézni ránk? Én lehet, hogy "kicsi" vagyok, és nem is tartozom az izomcsávók közé, de kitartóbb vagyok bárkinél, és ha arra kerülne a sor, kiállanék az 1,90-es ember ellen is, ha a szeretteimet kell megvédeni.
2010. dec. 7. 00:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

ez gondolom azért van, mert ledumáltad a lábáról...magyarul ideig-óráig stimuláltad az agyát, de alapból zavarta őt az, hogy az általad felálított paramétereken nem mész át..


nálam ez lenne...magamból indulok ki...

2010. dec. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, az zavarna, ha a lány megenné a fejemről a túróscsuszát. :D De az hülyeség, hogy hát nem tudok felnézni rád, mert 2 centivel magasabb vagyok. :) Megállunk egymás mellett, és k.rvára nem látja senki. És senki nem fog háttal állítani, hogy lemérje, hogy jé Marcsi fél centivel magasabb, mint Pista. De egyszerűen elszáll az agyam az ilyen női dolgoktól. Tudom, hogy nem csak ezen múlik, de nézzétek meg a 2. válaszolót. Ő nő, 160 magas, és nem elég neki a 175, neki 180 kell. Nekem meg nem kell 1.40-es "Pöttöm Panka", csak a normális keretek. Azért álljon meg már a gyászmenet. :D
2010. dec. 7. 01:03
 13/24 anonim ***** válasza:
jav: általa
2010. dec. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

akiket én ismerek lányokat,azok egyből észreveszik a pár centis különbséget..ezt nem én találom ki!


De odaírtam azt is hogy van akinek nem fontos a magasság..és azért a 185 felett már nekem is égimeszelő lenne még cipőben is. :)

2010. dec. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
háát, lehet,aki nekem 175-nek mondta magát és kicsinekm találtam..lehet hazudott és csak 170 volt :-D
2010. dec. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ami miatt vége lett semmi köze ahhoz, hogy alacsonyabb voltam mint a csaj.Ne vitázzunk ezen, egy nőben a vonzalom nem ez alapján alakul, te most azt próbálod megmagyarázni, hogy neked nem jó, ezt én értem, de te nem érted, hogy a tudatalattidnak nem tudsz parancsolni, aki pedig ért a vonzalomkeltéshez az téged is felszedne ha alacsonyabb is, ezt borítékolom neked, bármilyen hihetetlen is, ha gondolod priviben küldök erről bizonyítéknak videókat, könyveket.


Kérdező, nem kell nekik langaléta pasi, mondom, hogy csak próbára tesznek ezzel, és ha átmész akkor jön másik teszt a szemszíneddel vagy ezer más dologgal.Én még szeretem is a 180 feletti csajokat mert cukik hogy azt gondolják nem jövök be nekik, aztán mindig kiderül, hogy tévedtek:D

2010. dec. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én is mondanék egy lehetséges magyarázatot.Valszeg nem ez a legkézenfekvőbb de sok esetbe erről lehet szó.Nos te is írtad milyen érthetetlen hogy egyesek a magasságodat kifogásolják pedig szerinted ez nem olyan fontos tényező.Előfordulhat hogy valami más nem tetszik rajtad, benned a lánynak csak fél hogy azt mégkevésbé viselnéd jól,a lényeg úgyis a visszautasításon van ami meg kíméletből legyen emészthetőbb-gondolják ők.A másik meg hogy nem akar tőled komolyat de nem tudja megmagyarázni miért.És mivel úgy gondolja úgyis rákérdezel a miértre ,blöfföl valamit pédául ezt hogy alacsony vagy,csakmert más nem jut eszébe.
2010. dec. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de miért nem írsz a 165 centis lányoknak? MErt biztos 185 centis pasi kell nekik? Hát ide figyelj, akkor írjál nekik, és kész.

Basszus, ilyen előítéletekkel, nehogy már te kérd számon egy 177 centis lányon, hogy miért nem jár egy nála 2 centivel alacsonyabb fiúval.

Amúgy meg teljesen érthető, hogy miért vonzódnak másokhoz, mert most is magadat sajnáltatod, tuti nem elég nagy az önbizalmad.

És próbálkozz nálad alacsonyabb lányokkal, ennyi.

2010. dec. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
ma 07:21: De ha egy magasabb tetszik neki?
2010. dec. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A nőknek a külső a legfontosabb, és sajnos mind a magas férfiakhoz vonzódnak. Egyébként h vigasztaljalak, kedves kérdező, én csak 170 cm vok :(
2010. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!