Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a bnőm helyébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a bnőm helyébe?

Figyelt kérdés

A bnőmmel januárban leszünk 1 éve együtt. Én 17 ő 14 éves.. nagyon szeretem, mindenkinél joban. Mostanában egyre jobban felmerül a szex téma. Én már nagyon szeretném, szeretem és kívánom is a barátnőmet.. tudom,hogy még fiatal.. de ő is szeretné.. rengeteget sír h mit csináljunk.. szive szerint lefeküdne velem, de félne hogy az édesanyja kitagadnbá,mert nagyon jó akpcsolata van vele..

Én tudok várni még de nagyon nehéz.. hiszen szeretem. vele képzelem el a jövőmet, és nem csak lefektetni akarom.. nem azért vagyok vele lassan egy éve..

mit csináljunk?

és kérlek ne irjátok,hogy pedofil vagyok. a barátnőm nagyon nőies, sokkal komolyabb a koránál.. (ez abban is látszik,hogy megfontolja a dolgokat és nem bujik velem ágyba)

Szerintetek mi lenne a megfelelő döntés mindenki számára?

Köszönöm a segitő válaszokat!

Üdv:

Márkó


2010. dec. 4. 22:49
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Hát, nem adok tanácsot, mert ha adnék, akkor megsértődnél. Inkább csak annyit írnék, hogy ha az Én lányomnak lenne egy 17 éves barátja, és megtudnám, hogy lefektette a 14 éves lányomat, szerintem úgy megverném, hogy a saját anyja nem ismerne rá.
2013. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!