Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a bnőm helyébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a bnőm helyébe?

Figyelt kérdés

A bnőmmel januárban leszünk 1 éve együtt. Én 17 ő 14 éves.. nagyon szeretem, mindenkinél joban. Mostanában egyre jobban felmerül a szex téma. Én már nagyon szeretném, szeretem és kívánom is a barátnőmet.. tudom,hogy még fiatal.. de ő is szeretné.. rengeteget sír h mit csináljunk.. szive szerint lefeküdne velem, de félne hogy az édesanyja kitagadnbá,mert nagyon jó akpcsolata van vele..

Én tudok várni még de nagyon nehéz.. hiszen szeretem. vele képzelem el a jövőmet, és nem csak lefektetni akarom.. nem azért vagyok vele lassan egy éve..

mit csináljunk?

és kérlek ne irjátok,hogy pedofil vagyok. a barátnőm nagyon nőies, sokkal komolyabb a koránál.. (ez abban is látszik,hogy megfontolja a dolgokat és nem bujik velem ágyba)

Szerintetek mi lenne a megfelelő döntés mindenki számára?

Köszönöm a segitő válaszokat!

Üdv:

Márkó


2010. dec. 4. 22:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ha jóban vannak anyuval akkor kérdezze meg tőle, hogy milegyen
2010. dec. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira jóban vannak, és az anyuci sem annyira "maradi" akkor beszéljék meg, mondja el, hogy már mennyi ideje együtt vagytok, és szeret téged, úgyérzi, hogy már kész a dologra.

Ha anyuci totálisan ellenevan a témának, akkor hagyjátok ki belőle. Ez Azért mégis a barátnőd döntése hogy le akar feküdni veled, vagy sem.


De én személy szerint úgy érzem hogy talán még ő sincs kész a dologra, ha az anyja véleménye tartja vissza. Legalábbis, én akármilyen jóban is vagyok anyukámmal, amikor úgyéreztem, hogy itt az ideje nem gondolkodtam ilyenen... :)


18/L

2010. dec. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Janika89 válasza:
Szerintem is ráértek még a dolgokra, te 17 ő lassan 15 mondják hogy a lányok hamarabb érnek, de saját tapasztalat hogy elég hülye az ember még a ti korotokban, és ezt nem bántásnak szánom. Komoly dolog a szex és érett gondolkodás kell mellé mind2 részről...
2010. dec. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

volt már olyan hogy te voltál nála vagy ő volt nálad ?

ha igen akkor várjátok meg azt a 15öt bár szerintem 16 jobb lenne és nálad meglehet oldani senki nem tudja meg és minden okéj .


de ha mégis azt mondja hogy mivan ha megtudja anyu vagy ilyesmi akkor haggyátok .. nem éri meg ha őneki ez ilyen lelki dolog.

remélem vágod

18/F

2010. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Azonnal feküdj le vele!
2010. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mire vársz?

1 éve együtt vagytok. Szadista vagy?

Le akar feküdni a barátnőd v Le akar veled feküdni a 14 éves barátnőd? Melyik a helyes, válassz.

Ne legyél beképzelt h te döntöd el mi neki helyes. Ha hosszú távon tervezel a 3 év kor küéönbség pl: 10 év mulvá már nem olyan sok.

2010. dec. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hát manapság SAJNOS már ebben a korban sem sok az a 3 év, végignézve a mai tinédzser lányokon. Én 21 éves vagyok, de 17-nek nézek ki, és nem is akarok többnek kinézni, ellenben a "kislányokkal", akik 14 évesen 24-nek néznek ki. Kiráz a hideg tőlük.

Mindenesetre, dicséret, hogy a barátnőd nem ebbe a kategóriába tartozik (ha még szűz, ráadásul nem biztos a dolgában). Ebből is látszik, hogy a kivétel erősíti a szabályt. Szerintem mindenképpen várjátok meg, amíg betölti a 14-et. Utána, ha a szülőknek nagyon-nagyon nem tetszene a dolog, legalább már jogilag nem tudnak ellened lépni semmit. De ha állítólag nagyon jó viszonyban van a lány az anyukájával, nem értem, miért nem tudja vele megbeszélni. Lehet mégsem olyan jó az a viszony, csak felszínes....

2010. dec. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mért kéne tudnia az anyjának? Jó, lehet nagyon jóóban vannak de nem számít. Dugjatok és nem kell neki mondani, meg gondolom ha egy éve egyyütt vagytok ő sem olyan hülye. Érted? Sztem igen, szval ennyi.:D
2010. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha a lány tényleg jóban van az anyjával, akkor biztosan meg tudja vele beszélni ezt a dolgot. Bár szerintem 14 évesen kicsit korai, ha mind a ketten akarjátok, akkor tegyétek meg.
2010. dec. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Üdv.

Szerintem várj, míg betolti a 16-ot, utána már mehet a fűrészelés, addig meg csak pattogtasd a sisakot a zsebedben, vagy ha úgy érzitek, akkor vegyetek egymástól DNS mintát orálisan, abból nem lesz gond. Minden jót.

2010. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!