Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok? Most akkor hogy is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Most akkor hogy is van ez? Mindenki ugyan azt látja? (pls sokan)

Figyelt kérdés
az a kérdésem, hogy ugye sokan mondják, hogy nem mindenki ugyan azt látja mert mindenkinek más az izlése, de ha belegondoltok akkor mindenki ugyan azt látja... tehát egy ronda embert szerintem mindenki rondának lát.. mármint értitek az arcát annak az embernek mindenki ugyan úgy látja nem? olyan nincs hogy valaki másnak látja annak az embernek a vonásait vagy az arcformáját mint a másik ember... azon nem lehet változtatni... az más kérdés hogy megfog valami benne, de szerintem mindenki ugyan azt az arcot látja, nem?
2010. dec. 4. 20:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi ,ha kicsit zavaros :S:)
2010. dec. 4. 20:59
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

A:SD! Hülye kérdésre hülye válasz. ÉRTELMETLEN!

FAKE

2010. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
te hülye vagy, miért lenne ez értelmetlen? :D
2010. dec. 4. 20:59
 4/13 dollymelyo ***** válasza:
100%

technikailag igen ugyan azt látjuk, de más érzelmeket vált ki bennünk((:

meg szerintem sok ember ugy van vele, hogyha megismeri a személyt akkor 'helyesebb'nek találja(:

2010. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
jó persze ez tény... :) de ugyan azt látom én is, te is .. az más kérdés kiből mit vált ki :D
2010. dec. 4. 21:01
 6/13 dollymelyo ***** válasza:

hátjoo:DDDD

de am ugyanazt látjuk de mégse... ez ilyen mátyás királyos effektus amikor a lánynak mondta h vegyen fel ruhát meg ne is...(: (előzó voltam)

2010. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ugyanazt a képet látjuk. De az mindenkiből más és másféle reakciót vált ki, és más érzelmeket hoz elő.
2010. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ahogy a többség mondja, ugyanaz az a kép vetítődik ki az agyunkban, de mindenkinek más az ízlése, így másnak látja azt az arcot...bár szerintem ezt eddig te is tudtad

remélem nem azért írtad, mert csúnyának tartod magad...

2010. dec. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az az ember, aki neked szép, nekem lehet ronda, és fordítva... miért látnánk ugyanolyannak a világot ?


pl az exbarátom arcán van egy "tűzfolt", egy nagy vörös heges rész. Van aki ettől undorodik, és rondának tartja. Engem nem zavart, gyakorlatilag észre se vettem, annyira hozzá tartozik, mint a füle vagy az orra. És a kapcsolatunk megszakadásának ehhez a dologhoz semmi köze.


Érted,miről beszélek ?

2010. dec. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
értem de az arcának a karakterét ugyan olyannak látod, az arc vonásait az arc csontozatát :D azt nem láthatod másként.... ismétlem vagy 100adszorra, hogy az MÁS TÉSZTA kiből mit vált ki :D és am nem vagyok egyáltalán ronda :)
2010. dec. 5. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!