Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy van ez a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy van ez a második esély dolog?

Figyelt kérdés

Nem kell rosszra gondolni, hanem csak arra, hogy egyszer(azaz hogy első nekifutásra) elrontottam a dolgot, mert mulya voltam, meg lehet más is közbe játszott . Na szoval, ha egyszer valakit visszautasítottatok, akkor elképzelhető, hogy adtok neki második esélyt? Mert azóta se tudom kiverni a fejemből.:(

21F


2010. dec. 4. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
én úgy működök h ha egy srác nem fog meg az első beszélgetés alkalmával akkor lehet ő a csajok álma én akkor sem vagyok kíváncsi rá tovább.
2010. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez már nem most volt hanem régebben egyébként.
2010. dec. 4. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
tök mind1 h mikor volt, te akkor is ugyanaz maradsz akit már egyszer valami miatt visszautasított. kutyából nem lesz szalonna...
2010. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jogos. Akkor hagyjam értem.
2010. dec. 4. 20:40
 5/5 MarieAntoinette ***** válasza:

Attól függ milyen kapcsolatban vagytok.

Ha nem beszélgettek, de néha összefuttok (pl. suli, buli) akkor kérdezd meg tőle, hogy miújs stb. beszélgess vele, ha mutat érdeklődést, akkor lehet. Ha azóta barátok vtok, akkor necces... Ha meg semmi kapcsolat sincs köztettek, akkor nem sok esélyt látok...

2010. dec. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!