Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha van barátnőtök akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha van barátnőtök akkor is bámuljátok hosszasan a lányokat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy amikor nincs veletek az aktuális barátnőtök akkor megnézitek a lányokat, illetve szemeztek velük, vagy próbáljátok kerülni az ilyen szitukat?
2010. dec. 4. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Van barátnőm, de ha épp nincs ott akk ha látok egy jó csajt(buliban)akk nem csak szemezek vele hanem annál kicsit többet, bocs hogy kiábrándítalak , de a mai világ az ilyen
2010. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megnézem, de annyi
2010. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy ha nincs velünk? Nem értem ezt a részét. Ha másképp viselkednék mikor ott van, neki is hazudnék, meg magamnak is. Ilyet!!!

Megnézem őket, akár mellettem van, akár nincs. Mit kellene tennem? Vakuljak meg, vagy mi?


De azért élesen válasszuk ketté a megnézést, és a szemezést! Nem egy kategória! Minek szemeznék, ha van b.nőm?

2010. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megnézem, de nem fogom bámulni mert azzal lehet hogy felhívom magamra a figyelmét, és mivel kapcsolatban vagyok ezt nem szeretném :)


És ti lányok csináltok ilyet ha van pasitok? Ha igen miért? (én már találkoztam ilyennel)

2010. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hűséget szoktak fogadni. Vakságot nem.
2010. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!