Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy a barátom homokos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a barátom homokos?

Figyelt kérdés

Az életszituáció a következő: Van egy jó fej haverom (mindketten fiúk vagyunk, 18 évesek), osztálytársam, együtt járunk edzésre, bulizni is, gyakran. Az utóbbi évben rendszeresen csinál velem már-már testiség szempontjából abnormálisnak tűnő dolgokat,és nem tudom eldönteni, hogy azért,mert ez a "stílusa" része, vagy mert vonzódik hozzám szexuálisan. Úgymint: átkarol egy padon ülve, rám teszi a könyökét, lábát, fejét a vállamra hajtja, hajamba túr, tapizza a karomat, néha a combomra csap. Mindezt persze helyzetnek megfelelően "körítésként" teszi, poénkodva, legalábbis ezt remélem. Barátnője nincs (nekem sincs), azt mondja azért, mert nem ér rá. Ja egyébként sokban hasonlítunk egymásra, élsportoló ő is én is, éltanulók is vagyunk,mondhatjuk.


Hogyan tudnám ezt a helyzetet kevésbé irritálóvá tenni, merjem-e KOMOLYAN megkérdezni, hogy ő most homi-e? Ha az lenne, elutasítsam, vagy hagyjam a helyzetet kibontakozni?


2010. dec. 4. 00:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Néhány kérdést időről időre leírnak szóról szóra, szerintem valami k*rva nagy átb*szás megy ezen az oldalon. Fizetett véleményformálók vagytok, vagy mi?
2010. dec. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Itt az a gond, hogy nincs neki barátnője. Ilyen idős korban az ember vágyik egy társra, akivel azt csinálhatja, mint veled. Mivel annyira jóba vagytok, ő ezt a hiányát rajtad akarja pótolni.

Ne ijedj meg, ez csak addig tart, míg nem lesz neki nője.

Elutasítani meg nem éri meg, mert lehet megsértődik, mert b*zinak tartod. Ha ezeket csinálja akkor egy bizonyos pontig engedd, utána ne.

Az a bizonyos pont a te döntésed, ahonnan már zavaró lehet.

De az is lehet, hogy csak aranyosnak tart. :D

2010. dec. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem csak nekem van déjá vu-m... ez bizony egy komplett reposzt, még a kiegészítő kommentre is emlékszem.
2010. dec. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Sztem első alkalommal elég jó válaszokat kaptál!


Egyébként itt van még egy kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__13..

Aminek pár órája szintén feltűnt a szó szerinti másolata:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__13..


... mindkettő meleg témában. Ennél jobban nem tudom bizonyítani h csak provokálni akarsz.

2010. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Funktasztikus ***** válasza:
most mondtad ki hogy búza vagyXD
2010. dec. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!