Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent nálatok jánnyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent nálatok jánnyok?

Figyelt kérdés

Van egy lány. Most elsős. Kb. év eleje óta szemezik velem, de én nem közeledtem hozzá mert túlsúlyos vagyok ebből adódóan kicsit önbizalom hiányos és nem érezném jól magam mellette. Ezért elkezdtem "fogyózni" most járok -10 kilónál.(175cm/90kiló) Azonban a csaj mostanában kerüli a szemezést egy pillanatra rám néz és feltűnően lekapja a tekintetét. Valszeg rám unt. A kérdés: magatokból kiindulva lehetne később nála még próbálkozni? Vagy felejtsem el?


17/F


2010. dec. 3. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jól vetted észre a "jelzéseit" akkor valószínűleg van esélyed most is, nem kell kivárnod, hogy még -10et leadj. Különben meg, ha eddig szemezett veled, akkor miért vagy ilyen kishitű magaddal szemben,az még nem jutott eszedbe, hogy esetleg az ő ízlésének teljesen megfelelsz?

Ha pedig nem, akkor nem is érdemes törnöd magad miatta. Ha magaddal nem vagy megelégedve , akkor magad miatt fogyózz!!!!! Több múlik a kisugárzáson,ha így is elfogadnád magad, jól éreznéd magad bőrődben,lenne önbizalmad,egy kis jó szöveg és marketing :) és nyerő vagy a csajoknál. Akinél nem meg..... :)

23/L

2010. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De amint írtam mostanában van olyan, hogy feltűnően levegőnek néz és csak néha pillant rám ezért van most para, hogy esetleg elrontottam(már megint).
2010. dec. 3. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:
minél hamarabb menj oda hozzá,mert lehet hogy később már lesz valakije..saját tapasztalat.
2010. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy tuti biztos!!!!!! Ilyen negatív,"Már megint elrontottam"hozzáállással rontod el legelőször :) hidd el, ezt el kell felejteni,,,Nekem csak azok a pasik jönnek be ,akárhogy nézzen ki, akin látszik , hogy tudja mit akar,és van önbizalma!!!!!!!!!!!Akár barátnak ,akár pasinak...
2010. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gabeka17 válasza:
Felejtsd el!
2010. dec. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!