Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem szakított velem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem szakított velem, de megint össze akar velem jönni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
szeretem!de nem tom ezek után ,megbíznék -e benne?és félek ,megint bekattan és megint szakít majd velem,és megint én maradok alul!!szakítnak veled aztán békülni akarnak aztán még sem aztán eltelik egy hét már kezdet vis meg probálod túl tenni magad,de csak ö jár fejeben nem megye,és egyszer bevágja,h még is csak akar vmit!!nem könnyű ez!!!!
2009. jan. 17. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nézd meg, hogy az az ok, ami miatt szétmentetek - megoldódott?

Ha igen - akkor mindent bele! De figyelj oda nagyon a problémákra.

Ha nem - akkor még mindig meg lehet vele beszélni. Mi volt a probléma, és mit tesztek, hogy ne ugyanaz legyen újból?

2009. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért szakított,mert nem akar kapcsolatot,és feltétel nékűl bulizni,ez még benne van,szal ha összejönnék vele,akkor öh majd így akar bulizni,többet lenni a barátaival!!!!
2009. jan. 17. 14:17
 3/4 anonim válasza:
az én barátom is ezt csinálta... másfél hónap után behülyült... dobott... és az elvileges ok az volt h tulságosan szerettem.. ja booocs... utána 3 hétig semmi... szart a fejemre... hazudott inkább egy áll.bnőről csakhogy haggyam békén.. nagy nehezen tulteszem magam ,lett egy barátom és akkor jött rá, hogy szeret...xD de nem kellett sokat gondolkoznom... dobtam a srácot és vissza mentem hozzá. csak most megint kezd szarni a fejemre. de beszélek én majd vele... sztem menj vissza hozzá, ha szereted... és mond meg neki a buli ellenes feltételeket...^^ sok sikert. ha meg még igyis egy f*sz akkor hagyd békén ...
2009. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már több,mint 2 éve vok együtt a barátommal.1 évig remek volt minden,de azóta nem....mi is egyfolytában szakítgattunk,veszekedtünk. Mindenki azt tanácsolta,hogy hagyjam és ne keressem...De mivel szerettem kerestem. De hidd el,hogy nagyon belefogsz unni ebbe az egészbe,hogy ha olyana van akkor te kellesz neki,hogyha meg nincs rád szüksége akkor szakít veled! Próbálj meg vele beszélgetni,hogy te mit érzel és hogy neked mennyire rossz az amit csinál és hogy szereted! Ha ezt se veszi figyelembe akkor valahogy deritsd ki,hogy ő szeret-e téged! Vagy vágj vissza és te is legyél olyan amilyen ő volt veled! Ha meg nem akkor adj neki mondjuk egy hetet,hogy ha azon belül keres téged akkor hiszel neki,de ha nem akkor meg elfelejted! (próbálj meg vele azon az egy héten ne találkozni vele,csak ha ő akarja,ja és ne is keresd) Sajnos ebben a helyzetben jobb megoldások nincsenek...és neked kell dönteni!
2009. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!