Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz? Van esélyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gáz? Van esélyen még nála?

Figyelt kérdés
A suliban egyik szünetben azon a folyosón volt a 12.-es srác -aki bejön- a suliba, ahol nekünk is óránk volt és én néztem őt meg mosolyogtam rá, pár osztályátrasam meg mondta h mennyek oda hozzá meg ilyesmi, és egyik osztálytársam hallotta, ahogy arról beszélnek, hogy a srác nem tudta eldönteni hogy ki nézi őt...nemsok esélyem van így már nála, nem? 15/L
2010. dec. 1. 21:39
 1/7 A kérdező kommentje:
*esélyem
2010. dec. 1. 21:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
próba szerencse :)
2010. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne?
2010. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, legyél kicsit bátrabb, ha odamész, köszönsz neki, akkor utána már kiderül, hogy van-e esélyed avagy nincs. De ha csak a távolból figyeled akkor nem lesz eredmény.

A másik, adj neki egyértelmű jelet. Utána - ha odafigyel rád - akkor odamegy és kezdeményez.


18/F

2010. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat =)
2010. dec. 2. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:

próba , частье.

будь что будет!


будь отважный товарищ!


удача!

2010. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próba szerencse


jöjjön aminek jönnie kell,

légy bátrabb, elvtárs!

sok sikert!

2010. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!