Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más suliban (orvosi vizsg....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más suliban (orvosi vizsg. -on) hány éves korig nézik meg a fiúk péniszét?

Figyelt kérdés

Orvosi vizsgálaton természetesen! :D

Nálunk a 12-ben is ...


2010. dec. 1. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nálunk 1x sem és nem is hagynám.

Iskolai viszgálaton ez nem divat de nem csak nálunk... Sehol sztem

2010. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nálunk ált isi alsóban utoljára, max 3. ban
2010. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bármennyi idős vagy is, megnézik :) Legalábbis meg kell nézniük, az más tészta, hogy nem mindenki nézi meg... Ennyi idősen azt nézik, hogy a másodlagos nemi jellegek megfelelnek-e az életkorodnak.
2010. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

megint én:

Nem tudom h te milyen perverz iskolába jársz de az orvos sztem akk 1 patront megér vagy egy töltete XXD

2010. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
megint én 21:11 es voltam
2010. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
magyarul 1 válaszoló f@szomat már xd
2010. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Amúgy nyugi, a lányok nemi szervét is ugyanúgy megnézik. Kötelező (lenne). Szóval nem azért nézi, mert perverz/pedofil vagy ilyesmi.


21L (orvosis)

2010. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is nézik 12ben is de csak azt nézi h OK vagy-e. Nekem mind1 nem vok szégyellős :P
2010. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Lány vagyok a fiúk mondják... nekünk nem nézték meg soha, hála a jó égnek :D

(mondjuk az orvos nő... lehet kicsit pedo)

2010. dec. 1. 21:18
 10/13 anonim ***** válasza:

A 12-ben az most azt jelöli, hogy tizenkettedikben? Csak mert a kérdésben még a kort kérdezted.Amúgy nálunk ilyet soha nem csináltak, se általánosban se középsuliban.

Általánosban csak a pólót vetették le. 9.-ben pedig mindenkit alsógatyáig vetkőztettek, de tovább nem. :D

2010. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!