Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » VV4 Szandika?! Pasik ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VV4 Szandika?! Pasik ti szeretitek az ilyen nőket? Csajok véleménye érdekel.

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 20:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%

Megnéztem, kiről van szó...hát...BAZEG!!!

Kábé lefordultam a székről két hányinger között, ez minden, csak nem nő, még az is lehet, hogy fiúként született, vagy nemtudom, de talán nem is emberi lény...

Súlyos trauma ért.


Ja, és nemhogy egy éjszakára nem jó, hanem egyáltalán SEMMIRE! És ahogy már említették, bottal sem.


19/F

2010. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
dehogy jön be, de a villába beküldeném, sztem hamar kikészítene mkit, meg talán végre összejönne alekosznak egy numera:D
2010. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kérdező: pont ma akartam én is kiírni egy ilyesmi kérdést, amikor megláttam ezt a .... mindek is mondjam :D iszonyat undorító! Félek, hogy rémálmaim lesznek ma XD ilyen sokkoló nőt még nem láttam életemben! Azért megnyugtató, hogy a legtöbb srác is hányingert kap az ilyenektől. Néha már azért érzem kényelmetlenül magamat (amikor ezeket istenítik), mert természetes nő vagyok :D 22/L
2010. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Fej (főként száj): Te Jó Isten... :O

Csöcsök: Igen, "picit" túlzásba lett víve xD

Alak: Na az meg nincs neki. Derék, csípő egybe, semmi íve nincs a testének, a hasa sem volt túl szép, mikor a táncolós részeket mutatták... Félreértések elkerülése végett nem baj, ha egy lányon van felesleg, de ebbe a típusba ez szerintem nem fér bele. Mellesleg meg az is érdekes, hogy ilyen testtel táncos. De úgy látszik, tényleg csak a csöcsök számítanak.

2010. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha jól értesültem, úgy nyilatkozott, hogyha megnyeri a VV4-et, akkor még nagyobb melleket, új orrot stb.-t akar. Nem elég brutális már így is??? Egyébként a fókuszban láttam róla vagy 2 képet fiatalabb korából, azokon tök jó csaj volt. Ha ugyan ő volt a képeken...21/F
2010. dec. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
17/F, külsőre egyáltalán nem jön be... De most így kezdem 'megsimerni' a belsőjét és egy aranyos szimpatikus lány... De nemtom h összejönnék-e vele... Ha CSAK a külsőt nézem akkor 90% h NEM!
2010. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
Kulso nem belso igen...
2010. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

én IMÁDÁOM Szandikát :DDDDD

lehet h hülyén néz ki ezzel a szájjal de nagyon nagy szövege van és őszinte:D Hajrá!!:D

2010. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

undoritó hányni tudnék...



16/F

2010. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!