Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fikáznak saját nőtársaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fikáznak saját nőtársaim? L/18

Figyelt kérdés
Vannak ismerőseim, akim a fülembe juttatják, hogy mś lńyok szidnak engem, konkrétan a külsőmet. Pedig olyan érdekesen a pasik 80%-a tolná a fosóm, legalábbis az ismerőseim tuti. Az ilyen nők veszik el minden önbizalmam, mert elhiszem nekik, hogy lapos a fenekem stb. Miért csinálják ezt?
2010. dec. 1. 18:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Írok valamit és egyből beképzelt vagyok? Gratulálok az emberismeretedhez. Nem hinném, hogy a beképzeltség megaz önbizalomhiány egyszerre játszik. Attól meg nem leszek bunkó, hogy egy modern kifejezéssel élek.
2010. dec. 1. 19:07
 12/15 anonim ***** válasza:
ha tudod hogy a pasik 80%a "tolná a fosód"(bár én erre nem lennék ilyen büszke, mert ez kb azt jelenti hogy elég kikapós vagy..) akkor minek foglalkozol a nőtársaid véleményével? neked az értékrended úgyis azt diktálja hogy az a lényeg h hányan k*rnának meg, akkor nem mindegy, hogy más lányok mit mondanak?
2010. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
fingottam
2010. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem "modern kifejezés", ha nem az alap kulturáltság hiányának látszata.
2010. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
anyááám...te úgy vagy gáz ahogy vagy...nem csodálom,hogy kibeszélnek...off 21/F
2011. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!