Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen vagyok? Lányok helyesnek tartotok?

Figyelt kérdés

Link: [link]


Kort légyszi írjatok :)


2010. dec. 1. 18:09
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
18:25 köszönöm, nagyon kedves vagy :)
2010. dec. 1. 18:26
 22/43 anonim ***** válasza:
Egyszerü alatt azt értem, hogy minden második srác ilyen aki szembejön az utcán... semmi különleges nincs a hajadban se, nem vagy feltünö kicsit se. De ne sértödj meg, csak azért mondom, hogy szerintem csinálhatnál valamit a hajaddal és akkor már jobb lenne az összkép :)
2010. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Nekem is az jött le, hogy rendes srác lehetsz, szépek a szemeid. A dús hajadnak viszont inkább örülj, sőt én a helyedben ilyen félhosszúra megnöveszteném, szerintem jól állna, de a tüsi sem lenne rossz, ahogy az előttem szólók mondták. 22/L
2010. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

18:28 Dehogy sértődöm meg, azért tettem fel a kérdést mert őszinteséget várok :)

köszi válaszodat, kedves vagy

2010. dec. 1. 18:29
 25/43 anonim ***** válasza:

Én is többnek néztelek!!

Szerintem átlagos vagy,de az nekem is feltünt,hogy ha a hajad tüsi lenne jobban néznél ki.

2010. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
szép a szemed...énis a tüsi hajat javaslom :) 20L
2010. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
44%

ha az igazat szeretnéd olvasni akkor olvass,ha nem akkor ezt a kommentet schrollozd tovább...

szerintem egy full paraszt csávó vagy,tévedek? merre lax?

a kamerába szembe nézel? mer az orod marha ferde,vagy egyik orrlukad nagyobb mint a másik? meg mintha az egyik szemed is lejjebb csúszott volna,elég gáz,de lehet hogy csak a fotó csal.

2010. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

18:28 22/L köszönöm a komit:)

Tényleg a szememet tartom a legjobbnak magamon. Nagyobb bókot a külsőmre nem is kaphatnék minthogy szép a szemem.

2010. dec. 1. 18:32
 29/43 anonim ***** válasza:
szimpatikus vagy :) a tüsis hajat javaslom énis, mond a fodrászodnak hogy ritkítsa egy picit meg a hajad végét és máris többet tudsz vele kezdeni :) 20/L
2010. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Szakmunkás fej :D


Én is 20 vagyok, de kicsit másképpen nézek ki :D

2010. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!