Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják cikinek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják cikinek, ha egy férfinak nincsen jogosítványa?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 12:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem van jogsim is és autóm is.Na mielőtt valami újgazdag hülyegyereknek gondolnátok,elárulom,hogy egy 31 éves Ladáról van szó. :)


Nem érzek nagy különbséget.Csajozás szempontjából szinte mindegy.Amikor se autóm,se jogsim nem volt,észre sem vettek.A helyzet azóta sem változott sokat.Talán egy két csaj,a "vigyél el ide-oda,aztán kufirc lesz" fajtából talán forog utánam.De az ilyenek meg azt lesik,hogy hogyan tudnák lehúzni a pasit. :)


Nem tartom cikinek,ha valakinek nincs jogsija.Gyakran tömegközlekedek én is.Drága a benzin...:S


Amúgy jó ha van.Váratlan helyzetekben,ha nincs más aki vezessen,vagy éppen nincs úgy buszjárat ahogy kéne.


A mai világban ez egy státusz szimbólum,úgy ahogy az autó is.A társadalom cikinek tartja ha nincs egy férfinak jogsija és autója.


Szerintem ez baromság.


21/f

2010. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
nem ciki:)
2010. dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz, ha nincs, de én nem tudnék nélküle élni :D 19/F
2010. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A csajok nagy többsége azért nézi hogy legyen a srácnak kocsija, hogy furigáztassa magát,mert kényelmesebb mint gyalogolni. Ismerek olyat,aki még a 2-300 méterre lévő hipermarketbe sem megy gyalog.

Mondjuk én is buktam már emiatt csajt,mert hogy nincs jogsim meg kocsim....de utólag nem is bánom hogy nem kellettem neki.

2010. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!