Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják cikinek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják cikinek, ha egy férfinak nincsen jogosítványa?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki az de jó ha van :)
2010. dec. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs is autója és ha bárhova ahova fontos mennie el tud jutni gyalog vagy bicajjal, esetleg tömegközlekedéssel, akkor minek? Hogy kifizessen százezreket egy olyan kártyára amit nem is használ? Ez mitől menő?

20/L

2010. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A kocsi a menő, nem a jogsi...
2010. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:41


"Hogy kifizessen százezreket egy olyan kártyára amit nem is használ? Ez mitől menő?"


Én pontosan ezért tettem fel ezt a kérdést.

2010. dec. 1. 12:43
 5/14 anonim ***** válasza:
nem ciki,de én is mindig megnézem amikor egy csaj vezet és a pasija meg mellette ül!amúgy az én előző barátomnak sem volt jogsija,mindig én vezettem mindenfele,de nem mondom jó lett volna ha néha ő,de most így visszagondolva,lehet nem is mertem volna beülni mellé!!:)úgyhogy nem gáz,de tényleg hasznos és jó ha van!!
2010. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én most hallom (pontosabban olvasom), hogy ezt cikinek tartják.


Mondjuk nekem sincs jogsim. De nem is vágyam rá.

2010. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De jó, még egy ok amikért losernek számítok... :/
2010. dec. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak bizonyos helyzetekben praktikusabb, ha van. Sok nő szereti inkább kocsival hurcolásztatni magát, mint felülni a buszra. Meg mondjuk a boltból is egyszerűbb hazavinni a cuccokot kocsival, mint busszal vagy gyalog és hát nem áll mindig rendelkezésre egy sofőr. De ez nem csak a pasikra igaz, egy nőnél is jól jöhet akármikor, hogy van jogsija
2010. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én 17 évesen szereztem meg de igazából hasznát csak 20 év felett vettem :) amikor tudtam magamnak venni egy öreg VW-t

akkor barátnőmmel rengeteget utaztunk és a kocsiban is kipróbáltuk, szóval nem feltétlen szükséges de jó ha van, kényelem szempontjából mindenképp :)

26F , az én időmben plussz órákkal (+10 óra azt hiszem) is 70ezerbe került nem tudom manapság mennyit kérnek érte

2010. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
azé ciki mert a sperma tartók szeretik betenni a nagy seggűket oda és cipeltetni magukat
2010. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!