Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinteteke van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Szerinteteke van olyan, hogy egy csajnak kell tegeyen valamit egy parkapcsoltaert?

Figyelt kérdés

Szoval, hogy ne minden megoldast a pasiktol kell varni, hanem neha a csajok is tesznek valamit. Vagy inkabb a pasikra kell hagyni a dolgokat?


Nem tudom, hogy ertheto-e. Pl.: h o hivjon-e mindig stb.


2010. dec. 1. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
csajnak is és a pasinak is tennie kell a kapcsolatért!
2010. dec. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen de sokszor azt mondjak a asik, hogy kell hagyni, hogy elcsabitsanak, pl egy kapcsolat elejen...
2010. dec. 1. 08:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdeztél ,válaszoltam,leírtam amit gondolok.

Nem értem miért akarsz meggyőzni hogy nem jó gondolom :S

2010. dec. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És akkor jöjjön egy klasszikus:

Hol van ilyenkor, a máskor unalomig szajkózott egyenjogúság, amivel a nő olyan lelkesen tudják verni a mellkasukat, persze mikor épp úgy kívánja az érdekük?

A nő is fívja a férfit!

Egyébként meg ilyen téren nem hiszek a szabályokban. Ha valaki öszönösen úgy érzi, (nemtől függetlenül) hogy neki kell lépnie, hát lépjen!

2010. dec. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel egy kapcsolat két emberről szól, ezért ketten kell egyenlően részt venni benne, tehát mindkét félnek ugyanúgy tenni kell érte. Ha ez nem így van, és az egyik fél mindig ráhagy a másikra mindent, akkor az rövid időn belül unalomba fullad, és ez egyenlő a kapcsolat végével. Tehát már bocs, semmi rosszindulatúság, de már maga a kérdés is egy hatalmas hülyeség, nemhogy annak leírása. Egy férfinek az ilyen hozzáállás kb úgy jön le, hogy ki ez a fantáziátlan, unalmas kis liba (pedig lehet nem is az, csak teletömték hülyeséggel a fejét...)
2010. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy jól működő párkapcsolathoz 2 ember kell :) Mit sem ér az egész, ha csak az egyik fél (fiú vagy lány) tesz értük valamit.. :)
2010. dec. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a gondolat, hogy mindent a pasinak kell tenni, mindig neki kell jelentkezni, nevetséges.

Persze, sokaknak tetszik, ha a pasi jelentkezik állandóan, ő keres meg, hiszen ez már mutatja, ki a domináns fél a kapcsolatban. És sok nő szeret domináns lenni.

De abba sem árt belegondolni, vajon mit érez a másik fél, ha folyton csak ő tesz a kapcsolatért. Elhanyagoltságot? Érdektelenséget? Ha van benne egy csöpp büszkeség, rövid időn belül feladja. Nem fut olyan busz után, ami nem veszi fel.

2010. dec. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet, hogy hulyeseg a kerdes. De en kaptam ra olya valaszokat amikbol kicsit jobban ertem mar a dolgokat...Koszi mindenkinek...


Ja es elso valaszolo, nem akarlak meggyozni az igazamrol, csak en is irtam egy velemenyt.

2010. dec. 1. 09:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!