Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na vajon most utánam fordult,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na vajon most utánam fordult, vagy sem? Tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már régóta felkeltette az érdeklődésem, de úgy gondoltam nem lehet nála esélyem. Aztán a barátnőm egyik nap iskolalátogatáson volt a fiú pár osztálytársával és az a két lány elmondta nekik, hogy tetszem annak a srácnak. Amikor ezt elmondta nekem a barátnőm én nem hittem neki, most az a két lány honnan is tudhatná annyira? Azóta viszont sokkal jobban megtetszett. Mindig remeg a lábam ha meglátom, és alig bírok beszélni. A barátnőmmel egyik nap sétálni voltunk és megláttam az utca túloldalán. Aztán utánam fordult. Vagyi azthiszem. Nos, én nem vagyok benne biztos, hogy én miattam, lehet csak azért nézett hátra mert ismerőst látott, vagy csak azt nézte, hogy lehet átmenni az uton.(tudom hogy hülyén hangzik) Én nem tudnám elhinni, hogy tetszhetnék egy olyan fiúnak mint ő, és ráadásul ha a folyosón találkozok vele mintha nem is venne észre...

És ráaásul egy lány a legjobb barátnője, és lehet járni fognak, mert én azzal a lánnyal jó barátságba vagyok és tudom, hogy tetszik neki ez a fiú.

Most meg nem tudom mi van. Tudom, hogy már elegetek van a hasonló kérdésekből, de azért légyszi olvassátok el! A lényeg annyi lenne: Csak miattam fordulhatott meg?


2010. nov. 30. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, sok oka lehetett.
2010. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érezte hogy fingottál egyet...
2010. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem miattad fordult hátra :D

am meg köszönj rá te a folyosón ha már ő nem teszi és közben nézz mélyen a szemébe.xD

tudom hülyén hangzott ez h nézz mélyen a szemébe de sztem bejön :D hajrá!

2010. dec. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első értelmes választ! :)

És a tippet is, majd meglátjuk, hogy viszonozza.

2010. dec. 7. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!