Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mire véljem? (lány)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mire véljem? (lány)

Figyelt kérdés

ma jöttünk haza busszal és.. van egy fiú osztársam aki azzal a busszal jön amelyikkel én csak hamarabb szál le.. tök jóba vagyunk de csak mint barát.

a történet. (még el se hagytuk a várost)

átölelt elég szorosan.

kérdeztem mit csinálsz ?

mondja : búcsúzom

mondom: de még vagy 20 perc még le szállsz..

mondja : jó de nekem erre egy perc nem elég.

mondom : hogy hogy ?

mondja : annyira szeretlek hogy erre egy élet sem lenne elég.

ezen kicsit elpirultam. és egész hazáig vagyis a még ő le nem szált ölelt és adott puszikat .

17/l


2010. nov. 29. 14:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
úgy vélem, nem tudunk többet segíteni, magadnak kell döntened. bocsi
2010. nov. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
és ha nem lenne barátod, akarnál tőle valamit?
2010. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
tetszel neki, ha máskor is lesz ilyen és nem az lesz hogy holnap meg sem ismer akkor pedig mutasd ki neki te is ha persze így van
2010. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!