Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz lehet, hogyha sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet, hogyha sokat gondolunk valakire, az megérzi?

Figyelt kérdés

Ezt régen hallottam,azóta is piszkálja a csőröm:)

Szóval pl ha van egy egyoldalú szerelem,és egész nap a fiúra/férfira gondolunk,akkor azt megérzik?:)


2010. nov. 28. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát, igazából nem tudom, de viszont tapasztalat, hogy egyik plátói szerelmem sem érezte meg, hogy rá gondoltam, ugyanúgy levegőnek nézett, hiába gondoltam rá egész nap és álmodtam vele este. :(
2010. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ez kislányos vágyálom én is sokáig hittem benne de sajna nem müködött.
2010. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

elsőnek igaza van


ismered a közmondást: néma gyereknek is az annyap*csája

2010. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ő nem hasonló tartományokban mozog, akkor kisebb eséllyel :)
2010. nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is, ha sokat gondolok a barátnőmre megérzi. De csak lehet, mert fogdosom közben.
2010. nov. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam sok esetben bejött a dolog (még alig ismert emberekkel is, akik évek alatt egyszer pont akkor hívtak fel, amelyik nap gondoltam rájuk), de sajnos ugyanennyi esetben nem történt semmi.
2010. nov. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem szokott olyan lenni, igaz nem szerelemnél, hogy gondoltam valakire és tuti, hogy felhívott, véletlen találkoztunk, stb.


Viszont párommal volt ilyen, amikor egy szerelmes számra elérzékenyültem, pont akkor dobott egy SMS-t nekem, hogy elérzékenyült és nagyon szeret. :))))

2010. nov. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen van ilyen ez sajat tapasztalat ha erosen gondolok valakire altalaban 3 napon belul jelentkezik:)nem kamu
2010. dec. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!