Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járt már közületek így valaki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már közületek így valaki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval,


Van egy lány akibe bele vagyok zúgva. Állítólag én is bejövök neki, legalább is ő ezt mondta nekem. Valamivel több mint 1 hónapja beszéltünk folyamatosan. Gondoltam tesztelni fogom, vajon mennyit is jelenthetek neki igazából. Támadt egy hülye ötletem, hogy játszunk egyet ki bírja ki tovább a másik nélkül. Vagyis aki előbb keresi a másikat az "veszít".


Ezzel kapcsolatos a kérdés, van-e közületek olyan aki már "játszott" ilyet, és ha igen, előfordult-e hogy többet egyikőtök sem kereste a másikat.


2010. nov. 28. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapból nem tetszene olyan, aki ilyen módon akarna tesztelni. Mégis miféle baromság ez? Biztos, hogy a büdös életbe nem keresném többet.
2010. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én is leszarnálak az tuti...
2010. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gyerekes dolog, ha tényleg bejöttök egymásnak, akkor ez nem játék, hanem komoly. Én ilyen pasit nem keresnék, ill. ha 14-15 alatti srác vagy, akkor még elnézhető. Jobb lenne, ha már ilyen buta játékot találtál ki, ha te keresnéd, és megbeszélnétek, hogy volt-e egyáltalán értelme egy játékra feltenni az esetleges jövőbeli kapcsolatotokat.
2010. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség bocsi
2010. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

istenem b+! Napóleon nem taktikázott ennyit a csatamezőn!


Más a fél karját odaadná egyáltalán egy lehetőségért, de ti áh.........


most kimegyek és elütöm magam.

2010. nov. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!