Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenéves lányok válaszát várom?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves lányok válaszát várom?!

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a sexről?

Ha már volt nemi kapcsolatotok,élveztétek?

Ha még nem, mikor szeretnétek először?

Kort is pls


2010. nov. 28. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem volt, nemrég :) szerelemből tettem, és most leszünk együtt másfél éve. ha belegondolok, régen mindig úgyéreztem, ebben a korban még nem fogok szexelni. de szeretem, kívánom, és kész is lettem rá.

és szeretek vele szexelni nagyon.

16/L

2010. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azt, mint bárki más. Egy élvezet amiből akár még gyerek is lehet.

Még nem volt, de maszturbálni szoktam.

Ha találok rá egy érdemes fiút akivel szerelmesek leszünk egymásba.

15/L

2010. nov. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Fantasztikus dolog,amikor az ember a szerelmével összebújik és egy hatalmasat szeretkezik,kevés dolog nyújt nagyobb örömöt ennél. Ebből gondolom egyértelmű,hogy volt már szexuális élményem és naná,hogy nagyon élvezem!

18/L

2010. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én már "régóta" űzöm a dolgot. nagyon korán kezdtem, de nem bántam meg, mert akkor ott szerettem a fiút, és jó volt vele lenni.

a szex csodálatos dolog. a vágy is az. persze, legjobb ha olyannal vagy akit szeretsz, bár én nem ítélem el azt sem ha nem így történik.

a szexet meg kell tanulni szeretni, rá kell jönni hogy a jó nektek, de az egyik legjobb dolog a világon.

19L

2010. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
több, mint egy éve vesztettem el a szüzességem, azelőtt meg nem is gondolkoztam ilyesmiken hogy majd mikor fogom elveszíteni, kivel, hogyan stb...1 éve jártunk már a barátommal, amikor megtörtént :) 2009 nyarának a legeslegjobb napja volt! :D csodálatos érzés, amikor olyannal válsz szinte eggyé, akit a világon a legjobban szeretsz (: 17/L
2010. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

öhm.. ha már jött a sok nyálcsorgató válasz.. :D

én 16 vagyok, de még szűz :) most van egy barátom, igaz csak 1 hónapja vagyunk együtt, de úgy érzem hogy vele szeretnék lefeküdni :) persze legalább még 3-4 hónapot várok vele. de ha olyan emberrel csinálod akit szeretsz, és te is akarok, akkor biztos nagyon jó lehet :) főleg az előző válaszokat megfigyelve ;)

2010. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15 és féél éves vagyok,élek jelenleg nemi életet,és szeretem a barátomat,ő az első nekem és nagyon jó a szex is vele.
2010. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hát én végül is 11 és fél vagyok(naon fiatal!) de én olyan 15-16 évesen szeretnék először szexelni!am ez attol is függ hogy mikorra lessz pasim!de ha elöbb lessz egy tartós kapcsolatom mint 15-16 éves korom akkor kivárom!és addig ismerkedek!bár ezt nem lehet behatározni!XD
2010. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nagyon érdekes dolog, de jó értelemben. Az embereknek ez sokat jelent és tényleg ez az élet egyik velejárója, meg a szaporodás. Amúgy én 18 körül szeretnék, vagy majd ha lesz egy sok ideig tartó kapcsolatom, és megbízok a srácban.
2010. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

16/L vagyok, eddig nem volt kapcsolatom, de most találkoztam egy sráccal, akivel nagyon jól érzem magam. még egészen friss a dolog, de ha elmélyül a kapcsolatunk, vele szeretném az elsőt. vonz a fiú személyisége, teste, lelke, mindene.

majd meglátjuk mit hoz a jövő:)

2010. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!