Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Úgy tünik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy tünik, hogy bejövök neki, de akkor mér nem lép valamit?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem azzal a sráccal aki tetszik, de csak msn-en.Jól elvoltunk, de a suliba meg nem beszélünk, én kezdeményeztem ezt, most akkor neki kéne, nem Van mikor összenézünk órákon meg szünetben, de ennyi. Volt mikor mondott valami poént, és utána rámnézett egyből.
2009. jan. 15. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mégsem jössz be neki... de Te is léphetsz nyugodtan, ha tisztán szeretnél látni.
2009. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De eddig nem nézett meg semmi, és első beszélgetést ő kezdeményezte, utána én. Ennyi volt. Én hogy lépjek?
2009. jan. 15. 20:10
 3/13 anonim ***** válasza:
lehet,hogy azért nem lép,mert nem mer lépni... tapasztalatból beszélek. én ugyanígy jártam mint te (én is lány vagyok) ilyenkor neked kell kézbe venni a dolgot,ha akarsz valamit,legalábbis szerintem... amikor ez velem volt,akkor én is csak vártam,hogy majd ő is lép valamit,de nem és így soha nem lett belőle semmi,sajna én is túl "félős" voltam akkor még. bocs ha nem tudtam sokat segíteni :/ pusz :)
2009. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogyan léphetsz? Ugyanúgy, ahogy Te várnád el ő tőle.
2009. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De én elkezdek neki írni, és mivan ha zavarom, vagy nem is akar beszélni velem, ettől félek
2009. jan. 15. 20:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Csinálhatnál egy olyat hogy: kérd meg hogy kísérjen haza
2009. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát az túl feltünő lenne, főleg, hogy alig beszéltünk még, hiába osztálytársak vagyunk
2009. jan. 15. 20:39
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha meg attól félsz, hogy nem is akar beszélni veled, akkor hogyan várhatod el, hogy egyáltalán kezdeményezzen?

Ha ő ugyanilyen indokokból nem kezdeményez, azt megértenéd neki?

2009. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért félek ettől, merthogy suliba se beszélünk meg semmi, én meg hirtelen írok neki, kicsit furcsa lenne
2009. jan. 15. 20:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerinted is furcsa lenne, ha ő lépne?
2009. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!