Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-18 éves csajok! Ti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-18 éves csajok! Ti az öltözőben leveszitek a melltartót a többi lány előtt?

Figyelt kérdés
mivel fiú vagyok, nem tudom hogy szokás ez egy lány öltözőben, de kíváncsi lennék. Ha pl. tesi óra előtt átöltöztök, leveszitek a melltartót is ? Ha igen, akkor takargattok, elfordultok hogy ne lássa a többi lány, vagy pedig teljesen "nyilvánosan" veszitek le a melltartót? :D hogy szokás ez ?
2010. nov. 27. 22:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
na tényleg. és ha úszás van...? :D
2010. nov. 27. 22:32
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

én mindig átveszem sportmelltartóra, nem szeretek beleizzadni a rendes melltartómba. de nem vagyok szégyellős, bár lehet hogy ez azért van, mert megszoktam hogy edzésen simán levetkőzünk egymást előtt meg zuhanyzunk meg ilyenek..szóval én simán átveszem:)

17L

2010. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
menj be az öltözőbe ÉS ADJAK NEKIIIIK XD
2010. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
ez attól függ, van aki nagyon takargatja, van aki kicsit takargatja és van aki szívesen flangál egész szünetben szabad csöcsben az öltözőben 18/L
2010. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

sportmelltartóra át kéne cserélni, mert amúgy melled elveszti rugalmasságát....

hmm én amúgy simán meztelenkedek többi lány előtt...most mit szégyenlősködjek.. :D nekik is ilyen van, de amúgy jah... én nem vagyok iyen prűd parás arc

2010. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
szóval ha át kell venni, akkor egyénéfüggő hogy engedi-e magát láttatni valaki :D értem.
2010. nov. 28. 01:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!