Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem még a lányoknál?

Figyelt kérdés
18/f vok.. eddig 11 barátnőm volt... de már annyira nem bízok a lányokba... és úgy érzem nem tudok szeretni.. mit tegyek hogy megváltozzak :S?
2010. nov. 27. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
18 éves vagy és 11 barátnőd volt... LOL igen, gondolom még van. Összehasonlítás végett: 21 vagyok és még egy barátnőm sem volt....
2010. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Passz, egyik haverom 18 barátnőn van túl ő 25... ő most pánikolt be, mert hülye. :) Hát persze, hogy van.
2010. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de úgy érzem üres vagyok :S pedig nem feküdtem le csak 1 lánnyal.. az is most volt 1 hónapja kb és ő csak barát :S de áh..
2010. nov. 27. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, csak most egy fél évig - évig leakadhatnál a lányokról. Milyen hosszú kapcsolataid voltak? Volt legalább egy éves?

Összevissza csapongsz, pontosan olyan vagy, mint a kisgyerek, aki a cukrászdában gyors egymásutánban felfalt 11 szelet tortát, most meg fáj a hasa. Tudod, neki is az a megoldás, ha most egy darabig nem eszik édességet, utána megint minden rendben lesz.

2010. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha jön egy olyan lány akibe menthetetlenül belezúgsz megtudod, hogy tusz még szeretni. fiatal vagy, nincs mitől félj. (Y)
2010. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
volt 2 éves kapcsolatom is... de kb 15 éves korom óta volt 7 lány.. azok ilyen pár hónaposak voltak össze vissza szakítás újra össze stb.. már fél éve nincs senkim
2010. nov. 27. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
előttem szólónak igaza van. Azért volt olyan sok barátnőd, mert senki nem volt akit igazán szerettél. De majd egy nap eljön és sokkal jobb lesz mint addig bármelyik másik. De nehogy elcseszd:)
2010. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!