Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Változhat valaki külsőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat valaki külsőleg vagy mi ez?

Figyelt kérdés

sziasztok 17 éves koromban nem tartottak valami jóképűnek

(srác vagyok :D ) eltelt 3 év lassan 20 vagyok pár hónap, és mostanában mondják hogy jól nézek ki meg hogy jóvágású jóképű vagyok és vannak szép lányok akik megnéznek, lehet ennyi idő alatt ennyit változni?


2010. nov. 27. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet , egy új haj , új stílus , egy kis kondi stb.. EZ ÍGY EGYÜTT CSODÁKRA KÉPES.
2010. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocs kicsit hülyén írtam ki a kérdést
2010. nov. 27. 20:57
 3/4 A kérdező kommentje:
nincs új haj nincs új stílus nincs kondi :)
2010. nov. 27. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én anno nővéremen figyeltem meg, hogy kicsinek elég csúnyácska volt, de 20 körül sokkal nyúlánkabb lett a teste és karakteresebb az arca. Azóta gyönyörű lett. Nekem nem volt ilyen gondom, de most 20 évesen már én is kezdem észrevenni magamon, hogy változnak a vonásaim és a kicsi ,,én"-hez képest sokkal nőiesebb (,,szebb") lettem.

Biztos, hogy ilyen idősen változunk és igen, van aki jó irányba. Mázli, örülj neki.

2010. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!