Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar hogy ilyen világban élünk? Miért lett hirtelen fontosabb a szexuális vágy a szerelemnél, és miért keverik a kettőt?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok még én is, túl sok élettapasztalat nincsen a hátam mögött, de mégis úgy érzem, sokkal többet tapasztaltam azoknál a lányoknak, akik minden második héten más fiúval vannak és akárkivel lefeküdnek.

Én nem ítélem el az egy éjszakás kalandokat, vagy azt aki erre vágyik, mert miért tenném? Nekem is van szexuális vágyam, én is kívánok meg fiukat csak azért, mert jól néz ki, és igen, nekem is van különbség a szeretkezés és a dugás között. Vagyis eltudom képzelni. Én szerelmes voltam mikor elvesztettem, azóta is szerelmes vagyok, és a világon még egy ilyen jó érzés szerintem nincsen. Ezt egyetlen egy egy éjszakás kaland sem tudja pótolni. És elszomorít mikor 12 éves lányok "már több f.szt fogtak mint kilincset" és hogy szerintem igazából még fel sem fogták, mit csinálnak. Hogy mit szalasztottak el, mikor olyannal kezdték, akit nem szerettek.(persze itt is vannak kivételek)

És szerintem akárki akármit mond, egy férfi életében is a legjobb érzés az ha olyannal van, akit szeret. Mert ha valaki tényleg szereti a barátnőjét, az nemfog vágyni arra hogy minden este mást csajt dugjon. Vagy én tévednék?


2010. nov. 27. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek veled...
2010. nov. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagyunk mi, az emberek azon csoportja, akik az úgymond "régi" értékeket képviseljük: tisztelet, szeeted, odaadás.


Meg van az emberek másik csoportja, akik más értékeke tartanak fontosnak, amit talán egy szóval úgy lehetne megnevezni, hogy önmegvalósítás. Ők nem igazán értik, hogy mi miért gondoljuk/érezzük így, ahogyan. Számukra fontos, hogy megkapják az élvezeteket, és azt is minél hamarabb, mert nehezen találják a helyüket a mai korszerű, technikailag fejlett, rohanó világban.


Ennyi csak a különbség szerintem. :)

2010. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A következő lenne a helyzet: Egy 16 éves lány vagyok, van barátom, aki szintén ennyi idős. Bevallom őszintén, nekem titkon az idősebb pasik keltik fel a szexuális érdeklődésemet, de eddig ezt próbálom/próbáltam elnyomni magamban. A barátom nem valami férfias jelenség, ezért annyira kirobbanóan nem vonzódom hozzá, de kedves és vicces fiú, ezért jöttem össze vele.

Már fél éve alkotunk egy párt, viszont még nem feküdtünk le egymással. (Nem is éreztem rá túl erős késztetést.) Viszont a múltkor elhatároztuk, hogy ott alszom náluk, és megtörténik köztünk a dolog. Csakhogy nagy megdöbbenés ért. Ugyanis az apja egy Adonisz!...Kb. 190 cm magas, dús fekete hajú, sármos arcú, vonzó testű… Még sohasem láttam ennyire vonzó férfit. Ő és (az elhízott…) felesége próbáltak velem kedvesen ismerkedni, beszélgetni, nem tudom, mennyire látszódhatott rajtam, hogy nagyon zavarban voltam. Emellett remélem, nem méregettem, bámultam túl feltűnően ezt a szívdöglesztő férfit, de egyszerűen nem tudtam betelni a látványával. A hangja is igazán férfias, és izgató, s mint kiderült a humorérzéke is remek. Egyébként ő 44 éves, a felesége pedig 42.

Aztán este, mikor a barátom össze akart volna melegedni velem, nemet mondtam neki, fáradságra hivatkozva, az igazi ok viszont, hogy csak az apjára tudtam gondolni, aki épp a mellettünk lévő szobában volt. ( Próbáltam nem gondolni rá, mert tudom, hogy ez nem helyes, és kicsit bűntudatom is van/volt, hogy ennyi idősen egy 40-es férfira gerjedek…)

Hajnalban, mikor már mindenki aludt, nagyon kellett pisilnem, ezért kimentem WC-re. Csakhogy míg „végeztem a dolgom” rám nyitott a barátom apja(Lehet, hogy szándékosan??), ugyanis, nincs az ajtójukon zár! Lehetséges, hogy többet is látott ott „lent” is belőlem. Mindenesetre ijedten rögtön be is csukta az ajtót. Nagyon kellemetlenül éreztem magam ettől a „kis meglepetéstől”. Viszont mikor kijöttem a mosdóból odajött hozzám, és vigyorogva bocsánatot kért, majd hosszan MEGÖLELT, és mondta, hogy ne haragudjak rá. (Érezhető volt a kettőnk közötti szexuális feszültség a levegőben.) Ezen a lépésén nagyon meglepődtem, de teljesen feltüzelt a közelsége, sosem kívántam még így senkit, és majd el tudtam volna szállni annyira boldog voltam. Ráadásul mikor magához szorított úgy éreztem, hogy dudorodott a nadrágja. Viszont aztán ismét eltávolodtunk, jóéjt kívántunk egymásnak, s mentünk vissza a szobánkba. ( én valószínűleg fülig pirulva )

A kérdéseim: Szerintetek kölcsönös ez a vonzalom? Ti nagyon elítélnétek, abban az esetben, hogyha alkalmam nyílna rá, lefeküdnék vele? Mi módon maradhatnék kettesben vele?

Tanácstalan 16/L


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__13..

2010. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha már bemásoltad ide a kérdésed.... az én válaszom hogy szerintem semmiképp ne kezd ki a barátod édesapjával, egyszerű vágyból, mert gerjedsz rá. Ha tényleg egyáltalán nem vonzódsz a sráchoz ne hülyítsd őt sem, és főleg ne rombolj szét egy családod a te érdekedből.

Amugy meg szerintem elég kiírnod a kérdésed.

2010. nov. 27. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:
abszolut egyetertek veled...en lany vagyok,es nagyon rosszul esett,amikor a btom mar a egy het utan leakart fektetni....en nem erzem ugy,hogy en erre keszenallok mar....de nem is banom,hogy szakitottunk,mivel en ugy erzem,hogy csak szexet akart tolle.....
2010. dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!