Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyenek a svájci csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyenek a svájci csajok?

Figyelt kérdés
ha vkinek, legyen az fiú vagy lány, volt bármilyen kapcsolata egy svájci lánnyal kérem írja le! köszi előre is!!
2010. nov. 26. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Bocsi, most nem azért, de a magyarok milyenek? Ha tudsz olyan jellemző tulajdonságot mondani, ami minden magyar lányra igaz, akkor talán van értelme a kérdésnek.

Így viszont azt mondom, attól függ épp melyik. Nyilván van ilyen is, olyan is

2010. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
most ez ide tartozna : A gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!. Szóval : zsidók . a részletekbe ne essünk bele !
2010. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tudom h nem lehet általánosítani, csak az esetleges tapasztalatok érdekelnének.. de egyébként én hiszek bizonyos szinten a sztereotípiákban.. ugyanis azt mondják, mindegyiknek van vmi valóságalapja ha nem is teljesen igaz. :D tehát azért nem kell leugatni a kérdésért. :D
2010. nov. 26. 21:35
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem ugattam, sőt szerintem igen udvariasan fejtettem ki a véleményem:)
2010. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igaz, ment is a zöld kész. :)
2010. nov. 26. 22:05
 6/10 A kérdező kommentje:
kéz*
2010. nov. 26. 22:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom még eggyel sem találkoztam. Fantáziám alapján fű, tehén, csoki szaguk van, ketyegnek mint egy karóra, ronda sapkában és olyan bicskával járnak ami mindent tud de semmire nem használható.
2010. nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én csak a németekről tudnék nyilatkozni azonban:

1.nem teszem mert nem ez a kérdés, és lehet, hogy nem is vagy rá kiváncsi

2. nem akarok még névtelenül sem egy magyar lányt is megbántani. Noha nem összehasonlítást írnék.

Annyit róluk, hogy rettentő csinosak.

2010. nov. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó: érdekelnek a német lányok is, szóval megköszönném ha leírnád! :) vagy legalábbis felpontoznám! :D:D
2010. nov. 26. 23:55
 10/10 anonim ***** válasza:

"Bocsi, most nem azért, de a magyarok milyenek? Ha tudsz olyan jellemző tulajdonságot mondani, ami minden magyar lányra igaz, akkor talán van értelme a kérdésnek."



Én tudom milyenek.

Ha nem rohad a fogad, ha nem ragyás a pofád, ha nem kopaszodsz és ha nincs kampós orrod, ha nem vagy pocakos vagy anorexiás (fiú létedre) akkor esélyed sincs magyar lánynál. :)


Legalábbis felénk ilyenekkel járnak. :DD

2015. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!