Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jó nekem soha senki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó nekem soha senki?

Figyelt kérdés

mindig amikor összejövök egy fiúval az első kéthétben úgy érzem, hogy minden tökéletes, aztán nem is az, hogy megunom, inkább úgy érzem, nem volt jó ötlet, hogy összejöttem vele. egy ember volt, akinél tudtam az okot, ami az volt, hogy túl hamar lefeküdtem vele. de másnál fogalmam sincs, hogy miért vagyok ilyen válogatós. úgy szeretnék tartósabban megmaradni valaki mellett, de valahogy nemjön össze. mi lehet az oka?

17/L


2010. nov. 26. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán mert már gondolom 15 évesen kúratod magad össze-vissza! Könnyen jött, könnyen ment!
2010. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

gát nem kéne mindenkivel össze feküdni!2 hét után

akkor lehet hogy együtt maradnátok

2010. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az a mindenki leginkább egy ember volt, és azis kb fél éve :)
2010. nov. 26. 21:01
 4/7 koboldmaki válasza:

Milyen gyökerek az előző kommentelők!


Majd ha idősebb leszel megérted! Ne izgulj lesz ami lesz, legyél normális a többi nem számít!

2010. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
buta vagy azért.és én nem tudok az ilyen dolgokra mit mondani.akkor legyél k.rva,ott csak addig kell elviseld a másikat amíg be nem fejezi a dolgát,és még pénzt is kapsz érte.
2010. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, nálam ugyanez a probléma csak én jóval idősebb vagyok nálad. Én is szeretném tudni az okát, de valószínű az lehet hogy mégsem igazán tetszenek azok a fiúk neked, és nem találod meg bennük azt ami téged megfog. Én csak ezzel tudom magyarázni! Még én sem találtam meg ezt szinte senkiben, pedig az évek telnek! :(

30/L

2010. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

kevesebbet kellene inni ez májzsugorhoz vezet ,és nem lenne olyan fehér a májad :)

Legyen benned "erkölcsi tartás "!!!

2010. dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!