Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges az, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges az, hogy ha valaki önbizalom hiányos? (folyt lent)

Figyelt kérdés

nem azt látja amit a külvilág? ez egyáltalán lehetséges, hogy torz képet lát magáról és bebeszéli magának a dolgokat? mi közbe nem is olyan amilyennek látja magát?


értitek?:D csak mert van egy srác aki szerintem, tök jóképű

és helyes, de ő azt mondja, hogy ez nem igaz nem hisz nekem és hogy rohadt ronda...


2010. nov. 26. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges, ismerek is ilyet...
2010. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
És nem hiszem, hogy ez csak önbizalom hiány miatt van.
2010. nov. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hanem?
2010. nov. 26. 15:45
 4/13 anonim ***** válasza:
Erős személyiségzavar!Annak is van több fajtája.Mondjuk nekem is ilyen a párom de nem nagyon érdekel a dolog mert sajnáltatja magát néha!És kíváncsi lennék hogyan lehet belé önteni a lelket!
2010. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem ismerem, ezért nem tudok mit írni róla...

Mi a fő probléma magával?

Hogy szokta előadni a dolgait? Neked mondja ezeket?

Lány vagy?

2010. nov. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az arcával nincs megelégedve.. csúnyának látja magát a tükörben miközben szerintem nem az és mások szerint se, max egy kicsit vékony de hát istenem... meg hogy nagy az orra, aránytalan a két orrlyuka , stb minden ilyen hülyeségen fennakad... nem tudom lehet hogy kiskorában volt valami trauma...
2010. nov. 26. 15:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Hány éves??Mert ha fiatal akkor kinövi ha meg idősebb akkor személyiségzavar!
2010. nov. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
19
2010. nov. 26. 15:58
 9/13 anonim ***** válasza:

ez tök olyan, mintha rólam írták volna. :)

én megtudom magamnak magyarázni, hogy ez miért történik. gyerekkoromban a mostoha anyám folyton azt magyarázta nekem, hogy én egy csúnya lány vagyok, és az is maradok. dagadt, szőrös(ezt kb 7-8 évesen mondta nekem, akkor még nem is látszik semmi) nagy orrú, béna...na szóval ilyeneket mondott, ami jelentősen kihatott a jelenlegi életemre. mások azt mondják, hogy szép vagyok, és igazából szerintem sem vagyok csúnya, de ezek akkor is bennem maradtak, ezáltal önbizalmam sem túl sok.

egyébként szeirntem szinte minden probléma visszavezethető a gyermekkorra.

2010. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiány elég rossz dolog,én már csak tudom,hisz én is önbizalomhiányos vagyok.Bár nekem megvan rá az okom,szóval hiába mondják hogy ne legyek az,nem érnek el vele sokat.
2010. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!