Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szerelem, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szerelem, az lesz belőle? Vagy mi az?

Figyelt kérdés

Amikor a közelében vagyok jól érzem magam, felszabadult, boldog, bármiről is beszélgetek vele nem érzem magam kínosan (másképp visszahúzódó vagyok,ki mindenre lepirul),de mellette nem. Ha közel van hozzám,megérint úgy érzem bizsereg a testem, kiráz a hideg, de kellemes érzés. Vagy ha valami olyant mond vagy ír, akkor is ezt érzem. Mikor meglátom boldog vagyok, olyankor sokat nevetek,jól érzem magam a bőrömben.

Sokat gondolok rá,reggel ahogy felkelek ő az első gondoltom,este lefekvéskor az utolsó.

Lány vagyok

Szerintetek ez amit érzek mi lehet?


2010. nov. 26. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez már most is szerelem.

23/L

2010. nov. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dúúúl a love legalábbis benned bízom benne hogy a másik fél is így gondolja ,de miért is nem kérdezel rá??:) Annál csak jobb lesz utána!:) Sok sikert!
2010. nov. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Óóó igen a megható szerelem....:)

Te teljesen belezúgtál..

2010. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az illető pasi sejti? Vagy titokzatos vagy és nem mutatod ki az érzéseidet?
2010. nov. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem,nem tudja,csak azt,hogy kedvelem. Még sosem voltam igazán szerelmes,nem tudtam,hogy ez az e. De ezek szerint igen.
2010. nov. 26. 11:19
 6/7 anonim válasza:
én is így vagyok egy lánnyal...:) csak ő úgy néz rám mint egy barát:(
2010. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak:A barátság és a szerelem közt kicsi az eltérés. Látod?én is úgy éreztem,hogy csak barátság, ezek szerint annál sokkal több, hátha nála is így lesz...
2010. nov. 26. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!