Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi van, nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van, nem kellek neki (k)?

Figyelt kérdés
Szóval 14 éves vagyok. 3 fiúnak is bejövök, az egyik 22 éves a másik 19 a harmadik, 18. De, bevallják meg minden, de nem jönnek össze velem, mert "fiatal" vagyok. Ez igaz is...De, ha csak ketten vagyok vmelyikükkel is, akkor olyan mintha nem tudná(k) h mennyi idős vagyok, szóval nem kezelnek gyerek ként. Viszont, ha társaságban vagyunk, akkor mintha nem is lenne köztünk semmi. HELP!
2010. nov. 25. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:

És? Kislányom, egyszerre csak EGY pasival, jó? :D


Amúgy meg, inkább korodhoz közelebb állóval javaslom az ismerkedést.

2010. nov. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A tested már érett, érthető módon izgatja a fantáziájukat.

De nem hiszem, hogy lélekben érettnek tartanak. A lelki érés pedig nem kor függvénye.

2010. nov. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én lennék egyel, ha lehetne! De, egyel se vagyok... Úgyérzem, akik korban közelebb állnak hozzám, olyan nagyon gyerekesek. Tudom h a fiúk később érnek, de annyira, h leragadnak a PS-nél meg a kockulásnál? na nemár!!
2010. nov. 25. 19:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Még-még válaszokat! Segítsetek!
2010. nov. 25. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

hát öhm, csak szólok, hogy 18évesek is kockulnak, főleg mert eredetileg a játékokat (amikell manapság játszanak) azok +16 vagy +18 asak... :D szóval..

Tényleg keress inkább saját korodbelieket, max 2év különbséggel, mert ha össze is jönnél a legfiatalabbal, aki egyből 18 éves, hidd el, nem csak a kezedet akarná fogni... De már egy 16 éves sem, csak ő tud várni..

Hidd el, megbánnád, ha egyikkel is összejönnél. Nem javaslom :S bocsi..

2010. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Nagy reményket nem tápláltam irántuk, és nem is estem óriási szerelembe, elfogult voltam/vagyok. Már csak azt kéne tudnom hogyan mondjam el nekik.
2010. nov. 25. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Megmondhatod például, hogy az keresse komolyabb célokkal a társaságod, aki kivár négy évet még minimum, míg arrébb csúszik a keze kezedből.


20/F

2010. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aham, világos :D:D
2010. nov. 29. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!