Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem el tud múlni 1 nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem el tud múlni 1 nap alatt? Lent.

Figyelt kérdés
nagyon szerelmes voltam, de azt mondta legyünk csak marátok mert nem lenne jó ha járnánk. oké barátok. 1 évig mosmár több mint 1 éve. Elkeztem magamnak bemesélni mikor ezt mondta h nem vagyok szerelmes. de most beléttam h (sajna) mégis.. és bevallottam magamnak. h télleg ez van aztán egyik nap még róla beszéltem egy órát másik nap meg úgy éreztem nem keresem mindenhol őt, ráébredtem hmár nem is vagyok szerelmes, már nem láttam annyira nagyon helyesnek, meg minden. csak ez olyan rossz érzés mert jó ha szerelmes vagyok és félek, hogy nem tudok rá így odafigyelni, így már nem is tudom szeretni. Hozzáteszem több szerelmem is volt már életemben (egyik se sikerült) de ez volt alegnagyobb, legmélyebb, meg minden...
2010. nov. 25. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
1 krdés: a marátok az a barátok továbbfejlett változata?? OoO
2010. nov. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
a krdés meg a kérdésé?
2010. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Eltud... Vagyis nekem mindig így volt:S Vagy megtetszik más helyette, vagy egyszerűen meglátom azt, ami nem tetszik benne. Én ennek csak, akkor örülök, ha tudom, hogy semmi esélyem a lánynál. Az egyik ismerősöm ezt a hormonokkal magyarázza, van benne valami egyébként.:D
2010. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Főleg ha nem vagy igazán szerelmes. Jártam már így. Együtt voltam majdnem 1 évig valakivel akit nem is szerettem. Erre a szakításunk után 2 nappal ébredtem rá. Nem hiányzott, nem jut eszembe soha, viszont egy másik srác sajnos igen. 4. éve de még mindig minden nap az eszembe van. Persze nem szerelem ez még, csak túl erős vonzódás. :S
2010. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!