Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érez (ett) már így? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érez (ett) már így? (lent)

Figyelt kérdés

Olyan fura érzésem van egy fiúval kapcsolatban már 2, 2és fél éve, hol erősebb, hol kicsit gyengébb.:

Ha hülyülésből megölel, akkor nagyon-nagyon jó érzés. Vagy ha hozzám ér. És azt érzem, hogy olyan jó lenne, hogyha egész nap őt ölelhetném, és érezhetném a közelségét.

Mi ez az érzés? Más is érzett már ilyet?

13/L


2010. nov. 25. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a szerelem :P.
2010. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Szereleem:) Én is így vagyok:) Nincs ennél jobb:D Ha melléd ül a padon az a menny, ha egy dobozból isztok, még jobb ízű a sprite, ha hozzád ér átbizseregsz mindenhol:) Ha ez a helyzet, üdv a szerelmesek között:) A fiúnak bejössz?

Írhatsz privit, kidumálhatjuk:)

13/L

2010. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szivesen beszélnék veled róla, de nincs nálad engedélyezve a privát üzenet küldése, ezért nem tudok neked írni.
2010. nov. 25. 19:32
 4/9 A kérdező kommentje:
És ez a szerelem? Mert mást nem igazán érzek, csak vágyom az érintéseire, nagyon jó ha hozzám szól.
2010. nov. 25. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
most már írhatsz:)
2010. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rájöttem h én is szerelmes vagyok:) És nagyon jó, végre volt bátorságom, h küldjek neki a facebook-on egy szivecskét :D
2010. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de szerintem az, amit én érzek az nem szerelem, vagy miért van az, hogy néha csak rá vágyom, a közelségér, néha meg egyáltalán nem is érdekel?
2010. nov. 28. 18:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem mondod,hogy 13 évesen nem tudod,mi az a szerelem?:O

Jó,nem arra gondolok,hogy már mindenkinek 5 évesen meg kéne tapasztalnia ezt az érzést,de hát ezt azonnal fel lehetne ismerni....szerintem:S

Amúgy tényleg ilyen a szerelem,van,amikor állandóan RÓLA fantáziálsz,aztán meg órákig egyáltalán nem is gondolsz rá:D

14/L

2010. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Igazából, ha ez tényleg az, akkor én másra számítottam.
2010. nov. 29. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!