Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Intim szőrtelenítés, érzékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim szőrtelenítés, érzékeny bőr, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Eddig mindig csak a bikinivonalat borotváltam, a szeméremdombomon rövidre vágtam a szört (kb fél centi). Azért nem csináltam meg csupaszra, mert nekem nagyon kellemetlenül nő ki újra a szőr, rengeteg szőrbenövésem van (pedig használok ellene krémet), pattanásszerű kis izék képződnek, néha sebes is lesz... Borotvánál, epilátornál is ez van, meg ahol csipesszel húzogatom ki, ott is. Szőrtelenítő krém után is. A lábamon, hónaljamon, bikinivonalamon, köldököm alatt (sajnos elés szőrös :S) szőrtelenítek, egyik helyen se megy úgy, ahogy kéne.


Most a barátom megkért, hogy botováljam le a puncimat teljesen. Én meg is tenném, de félek hogy csúnya, szőrbenövéses, pattanásos lesz. Mivel próbáljam? Kipróbáljam a gyantát?


2010. nov. 25. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress fel egy kozmetikust.
2010. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem az volt hatasos , csak kellett varjak legalabb egy honapot, amig szep lett
2010. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
marmint a gyanta*
2010. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Peter Griffin válasza:
és ezt miért a szerelem, szex témakörbe írtad?
2010. dec. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!