Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmnek mitől van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek mitől van egyfolytába hüvely gombája?

Figyelt kérdés

Szed fogamzásgátlót aminek elvielg az eggyik mellékhatása, akkor szed valami gyógyszert a gyomrára aminek szintén az eggyik mellékhatása!

Amikor én is gombás lettem miatta kezeltettem magam szóval tőlem tuti nem!

Arra gyanakszom h valakivel össze fekszik! Vélemények?


2010. nov. 24. 22:32
 1/8 anonim válasza:
11%

Mert egy ribanc, aki átver. Kefél mindenkivel, téged meg átver.

Vagy: fogd a csajt, vidd el nőgyógyászhoz, és kúráld ki. ha újra gombás, vágd pofán és dobd ki!

2010. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Kisfiam. Ha tudod, hogy gombája van, akkor legyen már annyi eszed, hogy felhúzod azt a kibaaszott óvszert a fa_szodra. :D Arra találták ki, nem csak a teherbeesés miatt védekezünk óvszerrel, hanem a nemibetegségek ellen is. És amúgy, ha összefeküdne mással, akkor veled nyilván már nem feküdne le... amúgy, gratulálok, te is szerethed a barátnődet. :D látszik rajtad. Amúgy, ha írod, hogy gyógyszerektől kialakulhat, akkor lehet, hogy attól van, de van még számtalannyi hely,és ok ahol/ami miatt ellehet kapni. [ én a helyedbe mindennek utána olvasnék, mielött bárkivel le is feküdnék. Sőt, így is tettem.. ] Amúgy. Kisérdd el a nőgyógyászhoz. De nőhőz, aki hetero! Nehogy megkefélje a csajodat -.-
2010. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 és fél éve vagyubk együtt. azért tudok már néhány dolgot de azért köszi a jó tanácsot! ha gombája van nem szexelünk! és amikor volt csak utánna égett neki belül...szexelni már alig szexelünk.... :S
2010. nov. 24. 22:50
 4/8 anonim ***** válasza:

"Szed fogamzásgátlót aminek elvielg az eggyik mellékhatása, akkor szed valami gyógyszert a gyomrára aminek szintén az eggyik mellékhatása! "


Megadtad a kérdésedre a választ. Nem értem hogy szűrted, le hogy félrekefél.

Lehet, hogy tabletta helyett óvszerrel kellene védekezni.

2010. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt és nem azért, mert mással feküdtem össze, hanem, mert ezt okozta a tabletta. Le kell vele állnia szerintem.
2010. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Istenem!!Hány éves vagy,hogy ilyen alapvető dolgokat nem tudsz???!!!A gombás megbetegedések nem csak nemi úton terjednek.Ajánlom figyelmedbe a google használatát.Amúgy nekem is volt gombás fertőzésem,elég sokszor visszajött,pedig akkor még szűz voltam.Szóval nem kell egyből arra gondolni,hogy megcsal a barátnőd.
2010. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
bunkó -.-' .... hogy lehetsz ilyen gyökér? a hüvelygomba nagyon sokmindentől kialakulhat... pl lehet attól amit említettél.. am grat a kapcsolatodhoz, és hogy ennyire bízol a bnődben.. ;) gondolkodj el van-e így értelme.. csakmert ha már nincs meg a bizalom ott bajok vannak...
2010. nov. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha lemondanál a tablettáról, és gumit húznál a farkadra, nem szenvedne állandóan az a szerencsétlen a hüvelygombától...
2010. nov. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!