Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fontos ez ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos ez ennyire a pasiknak?

Figyelt kérdés

Nem értem miért ennyire nagy jelentőségű a külső minimális változással. Amikor sportcipő (nike) van rajtam és csak annyi smink van rajtam, hogy alapozó, akkor egy pasi se néz meg, hanem átnéznek rajtam, viszont, ha magassarkút veszek fel és kihúzom a szemem alul szemceruzával, akkor mindjárt többen felfigyelnek és néznek. :S (farmer, kabát, haj ugyanaz, mint sportcipőnél)

Ennyit jelent a magassarkú meg egy kis szemceruza? :S

Annyira kiábrándítónak tartom az egészet, hogy magas sarokkal meg egy fekete csíkkal a szememen több pasinak tetszem, mint ezek nélkül, pedig jelentéktelen a különbség. :S Olyan érzést kelt ez az egész bennem, hogy csak akkor érezhetem nőnek magam, hogyha magassarkúban vagyok és kivagyok festve, mert a pasiknak úgyis az ilyen nők tetszenek jobban és hátrányban vagyok a kicicomázottakkal szemben. :(


2010. nov. 24. 19:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát ha te is Szegeden laksz, akkor igen. :D
2010. nov. 25. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!