Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fontos ez ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos ez ennyire a pasiknak?

Figyelt kérdés

Nem értem miért ennyire nagy jelentőségű a külső minimális változással. Amikor sportcipő (nike) van rajtam és csak annyi smink van rajtam, hogy alapozó, akkor egy pasi se néz meg, hanem átnéznek rajtam, viszont, ha magassarkút veszek fel és kihúzom a szemem alul szemceruzával, akkor mindjárt többen felfigyelnek és néznek. :S (farmer, kabát, haj ugyanaz, mint sportcipőnél)

Ennyit jelent a magassarkú meg egy kis szemceruza? :S

Annyira kiábrándítónak tartom az egészet, hogy magas sarokkal meg egy fekete csíkkal a szememen több pasinak tetszem, mint ezek nélkül, pedig jelentéktelen a különbség. :S Olyan érzést kelt ez az egész bennem, hogy csak akkor érezhetem nőnek magam, hogyha magassarkúban vagyok és kivagyok festve, mert a pasiknak úgyis az ilyen nők tetszenek jobban és hátrányban vagyok a kicicomázottakkal szemben. :(


2010. nov. 24. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ilyenek mindig is lesznek, te csak maradj meg olyannak amilyen vagy :) az a pasi aki komolyan gondolja észrevesz téged a cicoma nélkül is :) nem minden pasi ilyen, csak még nem ment el melletted az akit te érdekelsz és nem az ami rajtad van. ne aggódj ezen :)
2010. nov. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod. :)

Nem aggódok, csak már évek óta feltűnt, hogyha van rajtam magassarkú és húzok egy csíkot a szememre, akkor mennyivel többen néznek. :D Érthetetlen számomra ennek a két minimális változtatásnak a jelentősége. Ez kb ha pasira néznénk akkor olyasmi lenne, hogyha egy pasi pl. sima cipő helyett deszkás cipőt húz és bezselézi a haját, de minden más marad, akkor már nyomulnak is rá a csajok, de sima hajjal és cipővel meg elkerülik nagy ívben. :D

2010. nov. 24. 19:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem személy szerint nagyon bejön, ha a nőnek ki van húzva a szeme (teljesen), meg amikor úgy rendesen kisminkeli (teljesen feketére körülötte - pl mint az emós csajok). nem tudom miért, egyszerűen el tudok tőle olvadni :D beleveszek :D az én szememben ők igényesebbnek tűnnek. bár azokat is megnézem akik nincsenek kisminkelve :)
2010. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is szeretem, ha kihúzom körbe a szemem, mert nagyon szép úgy. :) De azt sem lehet mindig, mert árt a szemnek és este macerásabb lemosni. :D
2010. nov. 24. 20:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon bejön a magassarkú és a smink (a combfix, a feszes felső...). Nagyot dob az összképen. Mi pasik elsősorban a vizuális erotikára bukunk (szerintem. remélem egyetértenek férfitársaim). :)
2010. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nálam valahogy nem így van:)Én a spotcipős(nájki:D) lányokat valahogy jobban kedveltem:)Félre értés ne essék,meg nézem a magas sarkús lányokat is,de nekem valahogy az jön le arról,hogy csak a pasik fejét szereti elcsavarni:)Persze nem minden esetben van így,tudom:)
2010. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na akkor nálam az állt így össze, hogy: magassarkúban, sminkkel (magyarul nőiesebben) szebb látvány egy nő a pasinak, de talán elérhetetlenebbnek is tűnik, akkor is, ha nem így van. :D Viszont lazább öltözékben átlagosnak lehet mondani a viseletet és talán elérhetőbbnek és kevésbé csalfának is? :D
2010. nov. 24. 21:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem igen:)De nekem mondom nagyon bejön egy a magasabb szárú sportcipős farmeros öltözék:):D
2010. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Örülök neki, akkor remélem felém is vannak olyanok, mint te. :D
2010. nov. 24. 22:21
 10/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy pont én is feléd vagyok:P:DD
2010. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!