Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyet?

Figyelt kérdés
Kedves jószívű lányt, aki viszont szeret, nem csal meg, megértő és kedves! Probáltam már keresni! Nem sikerült! Mindig csak olyanokra akadtam akik szórakoztak velem, vagy csak az elején voltak jófejek! Légyszi adjatok ötleteket!
2010. nov. 24. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

a múltban ahol minden szép és jó...

vagy könyvtárakban és tanulószobákban:D de ilyen lány akit te leírtál létezik és sok is van belőle de soha nem járnál velük azt is tudom.

2010. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
1 k.urva is jó. addig lesz veled kedves és jófej amig tömöd a zsebét pénzel = )
2010. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
jah azt kihagytam h azért mer bűnrondák
2010. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
sehol :)
2010. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
*Azért nézzen is ki valahogy!:)
2010. nov. 24. 17:54
 6/13 anonim ***** válasza:

Hidd el vannak ilyen lányok..(:


Nem biztos, hogy keresned kell, majd rád talál. Az is lehet, hogy ott van az orrod előtt csak enm veszed észre (:

2010. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kapj el egy 12 évest akit majd felnevelsz igényed kedved szerint olyanra amilyenre vágysz és 18 éves korára lest nőd...
2010. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem a barátnőm ilyen..... és nincs kapcsolatban.....

szerintem tegyél fel képet és lehet, h itt találod meg az igazit.... :)

2010. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ide képet feltenni, mert akkor rögtön kiderülne ki vagyok és ha a suliba valaki elkezdené terjeszteni, akkor lehet égnék vele:) De az ötlet nemlenne rossz! Minden esetre akit érdeklek és magára ismert a sorok között irjon e-mailt!
2010. nov. 24. 18:09
 10/13 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok. és nem vagyok bűnronda. mondták már, hogy a suliban az összes lányt le tudnám pipálni, ha akarnám. szerintem túlzott a fiú. de ő lát engem kívülről. de amúgy tényleg nem vagyok csúnya. megsúgom nem járok most senkivel, de már van szerelmem, ami plátói kapcsolat fog maradni sajna... de ezt még nem tudni biztosan.
2010. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!