Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavar titeket ha egy fiú kövér?

Figyelt kérdés

Pszichológus vagyok, most éppen szerelem témával foglalkozok, azon belül pedig a vonzalommal.


Képesek lennétek ettől a dologtól eltekinteni első látásnál vagy ez nagyban befolyásolja a dolgokat?


2010. nov. 24. 16:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen... Néha hinni kéne az embereknek...
2010. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
leszedte guuglirólXD
2010. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar. 19/L
2010. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
És tényleg leszedte googlebolXD [link] De attól még lehet pszichológus.
2010. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Berlin ***** válasza:
53%

jaja a wikipedia csodákra képes!

valszeg a kérdező maga is egy dagadt, szüz srác

pszichológus haha

2010. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm Berlin :)

És igen mivel főiskolán semmit sem rágnak a szádba magadnak kell megkeresned a forrásokat, lehet az internet, könyv ismerős akárki :)


Márcsak az lenne jó ha hasznavehető válaszokat is kaphatnék mert ez nem fog segíteni....

2010. nov. 24. 17:03
 17/24 anonim ***** válasza:

Szia!


18/L vagyok. Nekem személy szerint nagyon fontos az első benyomás egy fiúról és a kövér fiúk taszítanak. Nem tehetek róla, lehet, hogy szélsőséges vagyok, de azt vallom, ha már a fiúk elvárják, hogy a lányok szépek, csinosak legyenek és adjanak a külsejükre, akkor szerintem egy fiútól is el lehet ezt várni. Nem mondom, hogy csupa-izom legyen, de azért ne legyen sörhasa :D Szóval kövér sráccal nem járnék. Persze lehet, hogy jól összebarátkoznék vele, de nem tudnék rá úgy nézni, mint egy srácra aki bejön, csak mint barátra. Persze ha pl járnék egy fiúval, s az vmilyen okból meghízna nem hagynám el, de azért tennék érte, hogy fogyjon (ha drasztikus a helyzet). Remélem használható választ adtam :)



Amúgy én is pszichológiára szeretnék menni. Te hanyad éves vagy? Tudnál nekem mondani pár szót a képzésről, felvételieljárásról? Köszönöm előre is :)

2010. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
65%
Hinni az embereknek... ebbe a mai világban... na ne nevettess....
2010. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
magamból indulok ki azért gondoltam , hogy leszedte guggliróll...
2010. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én erősen olasz félvér vagyok, néha-néha modell, és engem NAGYON taszít a dolog. Viszont én sem tehetek róla, az olasz közt valójában jelentősen kevesebb a túlsúlyos ember, talán innen is eredhet...
2010. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!