Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lehet ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet ez a lány?

Figyelt kérdés

Nincs sok barátja,legalábbis én nem sokkal láttam őt, azt mondja szeret mindenkivel egyezni, de nem bízik meg senkiben,nem szokott lelkizni,mert már sokszor megjárta. Bennem bízik,sok mindent elmond,aránylag kedves,bár néha azért tud hisztizni :)),de ez belefér. Nagyon kedves,rendes, segítőkész,szorgalmas,és mindig segíteni akar ha bajban vagyok,tanácsokkal lát el,ha szomorú vagyok megpróbál megvigasztalni.Nem csak engem,általában mindenkihez van 1-2jó szava.Szeret viccelődni,jópofa,de nem túl életvidám,néha az,máskor meg bús,és nagyon érzékeny,elsírja magát bármin,ami olyan.

Milyen szerintetek,normális? Rendes lánynak számít, vagy milyen lehet? Ismertek ti is ilyent? Miért ilyen?


2010. nov. 24. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
eleg nehez lenne megallapitani hogy ez a lany rendes e ....
2010. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De mégis,szerintetek milyen lehet? Néhány hete ismerem,és még mindig nem tudtam eldönteni,hogy az vagy sem.
2010. nov. 24. 11:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem, csak abból tudok kiindulni, amilyennek te látod, az pedig nem biztos, hogy a valóságot fedi, de az alapján amit elmondtál a következőre tudok gondolni:


Rendes lány, csak lehet tényleg sokat csalódott, esetleg vannak problémái, amiket nem oszt meg másokkal ezért lehet néha levert. Ebben az esetben azt is el tudom képzelni, hogy a nincs sok barátom, nem bízom meg senkiben csak egy álca. Egyfajta védelmi eszköz, hiszen az elmondásod alapján amúgy segítőkész, tehát ebből arra tudok következtetni, hogy igazából akar barátkozni csak valamiért nem tud.

2010. nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az általad elmondottak alapján nem találok benne semmi rosszat. Persze, lehet, hogy még nem derült ki. Nehéz lenne így megmondani róla.
2010. nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

11:13-as értek egyet.

Valamilért lehet kapcsolati zavarai vannak.

Amúgy én érdekes ellentmondásnak találom,hogy ő nem szeret lelkizni ,de veled pár hét után leáll elmondani problémáit...

Amúgy bizonyos fokon visszahúzúdúnak tünik,de ennek ellentmond ,hogy mindenkihez van egy-két jószava.

nem tudom ,tény érdekes személység, lehet szeretet hiányos és azért ilyen.

Én lányként szívesen megismernén, egy barátnőm hasonló és jól megvagyok vele :)

De mindenképp valamilyen módon segíteni kéne neki ....

Gondolok itt arra,hogy megtudni miért ilyen és rávezetni a negatívumokra ,de ehhez sok időre van szükség és kitartásra és mivel senkit sem lehet "megerőszakolni", ha nem kér segítséget akkor el kell fogadni.

2010. nov. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja,hogy bennem bízik,és épp ez amiért elmond nekem mindent,és ha majd egy napon kiszúrok vele,már többször megtörtént,hogy túl őszinte volt,és elég keményen megfizetett érte,vagyis nem fog számítani,meglesz akkor is valahogy, de nem rajta fog múlni,ő mindent megtesz, hanem csak rajtam múlik.
2010. nov. 24. 11:47
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
én pont ilyen vagyok. rengeteget csalódtam már így nehéz megbíznom akárkiben sőt eléggé visszahúzódó vagyok ismeretlen társaságban persze egy idő múlva feltudok oldódni. rendes biztos h az miért ne lenne? mert nem bízik meg másokban? a lényeg h benned megbízik nem?:)
2010. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen vagyok. :) Biztos rendes, csak nem nyílik meg akárkinek. Én is elbeszélgetek akárkivel, de bizalmasabb dolgokat csak annak a kevés embernek mondok el, akiben maximálisan megbízok.
2010. nov. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A tipikus barát-típus. Akit a férfiak nem szerelemre szoktak tartani, és emiatt sokat is csalódik majd szegény.
2010. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért légy óvatos (a kommented elötti válaszoló vagyok) , ez egy típikus emberi játszma kezdete. Megprobál rádhárítani,hogy ő mindent megprobál.

Ne essék félreértés ez néha teljesen tudatalatti ,néha szándékos játszma, szerintem ez ebben az esetben ez első.

Mondd meg neki,amennyiben fontos ez a személy számodra,hogy barátként számíthat rád (ha csak enm többe térzel iránta :) ) és,hogy egy emberi kapcsolat kétoldalú és (amennyiben nem egy kihasználós hülyével van dolga az embernek) mindkét fél tehet róla,hogy vége a kapcsolatnak ,akár baráti/pár -kapcsoaltról legyen szó.

Persze ezt finomabb formában,hogy ne bántsuk emg az érzelmeit.

De ezekkel nem árt neked is tisztában lenni.

2010. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!