Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan lányról aki?

Figyelt kérdés

Aki külsőleg törékeny és belsőleg is. Érzékeny és gyengédségre vágyó, okos, együttérző, utálja az erőszakot, kerüli a konfliktukat, aranyos, nem valami beszédes,de azért csendesnek sem nevezhető :D

Mit gondoltok róla és fiúk ti járnátok ilyen lánnyal?


2010. nov. 23. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ritka és értékes gyöngyszem!

18/F

2010. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kincs az olyan lány, de ritka mint a fejér holló.
2010. nov. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, de jő kérdés: És neked a partnered megfelel, vagy hol gondoltál rábukkanni?
2010. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Könnyen irányítható.
2010. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, de hogy néz ki?
2010. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ne fájdítsd a szívemet, mert az itt leírtak alapján pontosan egy ilyen lány számít Nálam ideálisnak. Szeretem ha belsőleg is törékeny, mert akkor lehet istápolni és igényli is a szeretetet. Az ilyen lány megérdemli a nagyobb odafigyelést.

Hogy járnék-e vele??? Naná, hogy igen!!! Remélem még nem vesztek ki a világból a szeretetre éhes csajok:-))


30/F

2010. nov. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Wetya ***** válasza:

Tisztelt utolsó!

Mintha helyettem szóltál volna, csak sajnos nehéz megtalálni az ilyeneket, de nem adom fel, hogy sok ilyen van, csak hát jó helyen kell beléjük botlani. Neked pedig, kedves kérdező, kívánom, hogy egy arra érdemes sráccal hozzon össze a sors, mert ő is egy értékes kinccsel lesz gazdagabb :) A kérdésre válaszolva pedig, igen, járnék ilyen lánnyal!

20/F

2010. nov. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Srácok! Miért csapjátok be magatokat? Az alábbi lányra mindez ráillik? Továbbra is álmaitok nője?

[link]

2010. nov. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet valaki külsőleg törékeny? Vékony, kicsi?

És igen, fiúk mind ilyen lányra vágytok, de azért mindemellett legyen nagyon csinos és szexi is. Mert ha csak szimplán okos, meg törékeny, meg csendes... Az tökre nem vonzó.

Én ilyen lány vagyok, -bár az okost nem tudom :)) és évekig csak szenvedtem, mert senkinek nem kellettem igazán.

2010. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!