Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire legyen egy férfi kedves?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire legyen egy férfi kedves?

Figyelt kérdés

Sokan szidják a fiúkat, mennyire bunkók, de van, hogy túlzásba lehet vinni a kedvességet, és átcsaphat papucs stílusba. Mégis hol van a határ szerintetek? Kort, nemet mindenképp írjatok, köszi.


21/F


2010. nov. 23. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Konkrét szituációt írj, ez így túl általános megfogalmazás.

2010. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Tesómnak egyik osztálytársa ilyen romatikus srác és a csajnak mindig vesz rózsát és udvarol neki.

De a lányok aranyosnak tartják(jó értelemben)

2010. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Pl. megkér h hozzak neki inni. Ha hozok, papucs vagyok, ha nem hozok, bunkó. De ez csak egy példa, bármi másra is gondolhattok.
2010. nov. 23. 20:51
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia legalább udvarias legyen magyarán adjam meg a nőnek a tisztelet ne ugy beszéljen vele mint vmi utolsó rongyal azzon kivül ha néha mond vmi szépet azt a legtöbb lánynak nőnek jól esik persze azért nem kell tul csöppögés odákat mondani! Na most ezzektől senki nem papucs az masz akkor lenne ha semi férfiaság nem lenne benne hagyná hogy a nő teljesen átvegye a szerepet.25N
2010. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ugyan, ettől még nem vagy papucs:)

Nekem a párom mióta csak együtt élünk, mindennap elkészíti a reggelimet, lesi a kívánságaimat, alig hagy mosogatni stb, de nem papucs, hanem ízig vérig férfi, akit szeretek és tisztelek.:)

22/L

2010. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Pl. megkér h hozzak neki inni. Ha hozok, papucs vagyok, ha nem hozok, bunkó"


nem vagy papucs ha hozol neki italt elvégre felajánlottad neki. Ez inkább kedvesség, odafigyelés kategóra és nem a papucs

2010. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én is elképzeltem h mindig el fogok mosogatni a párom helyett, meg ezt a reggelis dolgot is. :) De pont az a félelmem h ő ezt hogyan veszi. A te párod mitől férfi ha szabad ilyet kérdeznem? (Értsd jól kérlek.) Tehát amellett h ilyeneket megtesz neked, mégis mivel bizonyítja h nem papucs?
2010. nov. 23. 20:57
 8/16 A kérdező kommentje:

"nem vagy papucs ha hozol neki italt elvégre felajánlottad neki."


De nem; épp arról van szó, h nem én ajánlom fel, hanem ő kér meg. Legyen ez csak egy egyszerű lány ismerős, vagy legyen az akit barátnőmnek szeretnék. Melyik helyzetben mit kéne tenni pl. ilyenkor?

2010. nov. 23. 20:58
 9/16 anonim ***** válasza:

ha pl. a barátom virágot hoz, vagy valami olyat amit ő csinált vagy elmegyünk sétálni stb, az aranyos, kedves tőle...


ha mindent megcsinál amit mondok neki akkor papucs (pl: mikor kivel beszélhet, kikkel nem, mit csinálhat mit nem....)


ha pl. más lánynak "szerez örömet" akkor bunkó pl: leszállnék a buszról/vonatról de egy csajnak int,hogy menjen előre

2010. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

am. ha megkér, hogy hozz neki inni, akkor vigyél...

mert ha nem viszel, akkor az bunkóság (én szerintem)

2010. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!