Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek önző vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek önző vagyok a következő okok miatt?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom összejött azzal a lánnyal akivel régebben majdnem összejött és nem tudom ez nekem úgy esik mint egy pofán rúgás mmint tudja hogy mivolt és tudja hogy azért úgy fáj még és még is megteszi .SZóval bennem vana hiba ?
2010. nov. 22. 21:13
 1/6 Moszuke ***** válasza:

ezt nem legjobb barátnak hívják.

ez inkább haver.

ha érted mire célzok...

2010. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"A legjobb barátom összejött azzal a lánnyal akivel régebben majdnem összejött..."


Hol itt a probléma?

Vagy úgy értetted, hogy veled jött majdnem össze a lány?

2010. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Moszuke ***** válasza:

én úgy értelmeztem, hogy a kérdezőnek majdnem összejött a lány, de mégsem.

az eset miatt azóta is maga alatt van és ennek ellenére a "barát" meg összejött a lánnyal.

gondolom erről van szó o.O

2010. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
túltettem magam rajta csak azért így ez nekem szar és kész .Hiába tettem túl magam ez van
2010. nov. 22. 21:22
 5/6 Moszuke ***** válasza:
100%

ha túl tetted magad rajta akkor szerintem a barátod még is jóbarát. mert megvárta, hogy túl tedd magad és ekkor lépett.

innentől kezdve benne nincs hiba, a lányban sincs.


a hiba ott van, hogy te szerintem csak mondod, hogy túl tetted magad..:)

jó lenne valahogy ténylegesen tovább lépni a lányon.

ha tudod kerüld el őt, dobj ki mindent ami rá emlékeztet, ne beszélj vele msn meg ilyesmiken. A többit megoldja az idő.


mert ha tartod vele a kapcsolatot akkor az jelentősen lassítja a felejtés folyamatát.. (én ezt tapasztaltam magamon),

de semmiképp ne tedd azt, hogy egy lányt használsz azért, hogy őt "helyettesítsd" annál nagyobb patkányság nincs.

szerintem nem vagy önző szimplán még nem tetted magad túl teljesen a lányon.


egy kis rizsa:

gondolj arra, hogy nem is ismerted a lányt, ergo nem is lehettél *Ő* belé szerelmes hiszen csak egy elképzelt fantomba voltál szerelmes.. egy tökéletes tulajdonságokkal ellátott lányba.

de az a lány nem az igazi, az csak a fejedben él. azért olyan könnyű szeretni mert te találtad ki, és tökéletes.

az igazi lányt nem ismered, így nem is szeretheted..

na remélem ez kicsit segített:O

2010. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Háborúban és szerelemben nincs barátság.
2010. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!