Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A kérdésem a következő, ha én...

A kérdésem a következő, ha én nem akarom a panel külső hőszigetelését mert anyagi okok miatt nem tudom fizetni, mit tehetnek ha a lakók többsége igent mond erre? Beke tudnak kényszeritteni? .

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, rá leszel kötelezve.
2010. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Ha a többség megszavazza, akkor nincs több kérdés. Hozzá csapják a közösköltséghez, és nincs mese, attól kezdve annyi lesz a közösköltség. Lehető leg nagyobb szemétség. 3-4-5ezer forintal megemelni, nem foglalkozva azzal, hogy ki tudja-e fizetni a egyedül élő nyugdíjas nénike is.Ráadásul van vagy tíz év mire megtérül. Ez csak annak éri meg, aki max középkorú, és ott akarja leélni az életét.
2010. szept. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3-4-5 ezer?

Jóval több nekünk sajnos.

S hogy 10 év alatt megtérül?

Szerintem közelebb van a 100 évhez a megtérülése.

:(

2010. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd a másik oldalról. Egy ember miatt (aki nem akarja kifizetni) kelljen a többi lakónak magasabb fűtésszámlákat fizetnie? Ez sem fair...
2010. szept. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
több a közös költség, és kevesebb a fűtésdíj...
2010. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak nem ugyanannyival!
2010. szept. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

viszont a szigetelés-törlesztés lejár, az alacsonyabb fűtésköltség meg marad..


Egyébként meg attól függ, hogy csak díszítik-e a házat jelképes 5centivel, vagy ténylegesen le is szigetelik 15-20-szal.


Általában sajnos csak díszítik.

2010. szept. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!