Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a Szerelem?

Figyelt kérdés

Pedig van barátom és szeretem is, de 4 nappal ezelőtt egy kedves régi ismerősömmel(fiúval) találkoztunk és nyugodtan ültünk, néztük a fővárost, amikor mutatott egy román zenét(Románt, és nem cigányt!! -.-) és Ahogy meghallottam a szívem alatt valami szúros dolgot éreztem és nagyon meleg volt. és a szúroós valami fájt, de ám az egész etstem meleg lett. nem is fáztam már. aztán ez kb 5 percig tartott, utána jobban voltam, de újra előjött és aztán tényleg elúlt. végül csak este éreztem egy iylet, de az csak nagyon picike volt.


Előre is köszönöm szépen a válaszokat.


17/L


2010. nov. 22. 20:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

nem tudom sajnos értelmesebben magyarázni..


Kint néztünk a várost az egyik fiú ismerősömmel, aztán bekapcsolt egy Román zenét és szépen lassan utána meg hirtelen de a szívem alatt valami szúrs fájdalmat éreztem és az egész t5estem elkezdett melegedni.... már nem is fáztam!..... aztán úgy körülbelül 1 óra múlva teljesen eltünt, utána megint visszajött, utána tényleg teljesen eltünt és végül estére éreztem ezt, de nem ilyne erősen.

2010. nov. 22. 20:23
 12/21 Tomazolika ***** válasza:
De a fiú miatt éreztél így ? Szerintem csak jól érezted magad vele . Vagy nem ?
2010. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A második vagyok és még mindig a kardiológiát javaslom, és nem viccből írtam le!!! Ez nem játék, az egészségedről van szó!
2010. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

rendben. köszönöm.


ám hát úgy 97%-ban jól éreztem magam vele. ennyi .. :)

2010. nov. 22. 20:29
 15/21 Tomazolika ***** válasza:
Hát ha még ezt fogd vele érezni akkor szerintem lehet az amúgy nem igazán tudom . (én nem ilyesmit éreztem )
2010. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én is a szívroham mellett vagyok. Mamám is pont ezt érezte előtte, mesélte.:)
2010. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 west01 ***** válasza:
gondolj a srácra! ha ismét érzed akkor szerelem! ha pedig akkor is mikor nem gondolsz rá akkor kardiológia!
2010. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nekem a szerelem az állandóan ott volt.állandóan éreztem,mardosott belülről.akárhogyan nem akartam rá gondolni,mindenről ő jutott eszembe.és talán még mindig. a szerelem nem olyan hogy egyszer van egyszer nincs. mindig ott van és meghatározza azt hogy mit hogyan csinálsz.meghatároz téged.a legfontosabb hogy neki tetszél,és ezért képes vagy nem önmagad lenni.
2010. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
érthetetlen, de ziher, hogy nem az amit te ki szeretnél kerekíteni belőle! AZ nem ilyen, és nem jár fizikai fájdalommal. (A)pech
2010. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
szerintem a szívroham túlzás, de azért menj el kardiológushoz. utána meg kérd meg anyukádat, hogy kísérjen el valami másik dokihoz is, aki a fejedet nézi meg hogy a nagy sötétségen kívül más is van e benne. 17 éves vagy. hogy tudsz ekkora hülyeséget kérdezni? szerinted ez lenne a szerelem? :S gondolkodj egy kicsit!!!
2010. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!