Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül el lehet menni csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül el lehet menni csajozni?

Figyelt kérdés
A környezetemben nincs senki akivel elindulnék egy este csajozni csak bele az éjszakai életbe.De egyedül meg olyan fura,mindenki csoportokban vagy kettesével hármasával járkál.Hova menjek egyedül?És mit változtat meg hogy nincs velem senki?
2010. nov. 22. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Én nő vagyok, mégis mentem már el egyedül bulizni, majd összefutsz valakivel :) Semmivel nincs kevesebb esélyed. De mégis hol akarsz barátnőt szerezni?
2010. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyedül nem lehet elmenni!

Mégis, hogy képzelted ezt?

Törvény tiltja!

2010. nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most hétvégén pont így voltam én is, mert haveromék 2 kor kifulladtak én meg még nem akartam hazamenni. Kicsit fura volt de azért feltaláltam magam.. :D Amúgy hova valósi vagy?
2010. nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

pl azt ,ha véletlen olyan csajra hajtasz rá akinek van barátja és a barátja haverokkal van akkor hiányozni fog a te haverod...:)

Amúgy meg könnyebb egy csajnak azt mondani ,hogy gyere ülj le közénk mint gyere oda a sarokba beszélgessünk.


Különben is madarat tolláról, embert barátjáról....

2010. nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát igazából egyedül is lehet csajozni.. max annyi a gáz h egyedül mászkálsz este, a csoportos "csajozók" beléd köthetnek :D
2010. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!