Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond velem? Help pls

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem? Help pls

Figyelt kérdés

sziasztok 19 éves srác vagyok, azt mondják jóképű, helyes normális srác és kaptam már jeleket szép lányoktól szemezés ilyesmi úgy hogy nem csak úgy mondják szerintem

, de mégis... valahogy sosem jön össze egy lánnyal sem,

pl megyek az utcán és mindenki átnéz rajtam mintha nem is léteznék és szint elmegy az élettől a kedvem és nem értem hogy miért nem tudok összeszedni senkit, igazából az a probléma, hogy egy csajszi se néz rám és hát gondolom ez azt jelenti hogy nem lehetek valami jó vagy nem tetszem nekik nem igaz? ezért nem szoktam am kezdeményezni, tudom hogy kéne.. de ha rám se hederít egy lány se vagy nem néznek rám akkor miért próbáljam meg? hisz ez azt jelenti hogy nem jövök be neki? legalábbis én ezt gondolom.. mert a jó pasikat nyilván megnézik a csajok ugyan úgy ahogy mi srácok a jó nőket.. vélemények?


2010. nov. 22. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt várod, hogy a sültgalamb a szádba repüljön, akkor csalódni fogsz. Egy férfi legjobb "csajozós" tulajdonsága a magabiztosság. Ha valaki magabiztos akkor nem kell jóképűnek és adonisznak lennie. Add magad, de legyen önbizalmad, merj kezdeményezni.
2010. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők látják rajtad a mulyaságot, látják rajtad, hogy önértékelési problémáid vannak, és szerintem ami fő probléma, hogy szomorú bágyadt képet vágsz amit a nők nem szeretnek.


Sokkal jobban szeretik a szépen rájuk mosolyognak, és míg elmegy melletted mosolyogsz a szemeddel és tartod mosolyogva a szemkontaktust míg elmentek egymás mellett.


Még azt tudnám mondani hogy szerintem másik ugy látják hogy zárkózott vagy, zsebre tett kezek , csak néha nézel fel. Nem vagy elég nyitott.

2010. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan butaságokat írtál, már ne is haragudj:)

Szerintem higgadj le, még olyan fiatal vagy, annyi barátnőd lehet, hogy meg is unod:) Nekem ugyanez volt 22 éves koromig (mármint a fiúk nem nagyon foglalkoztak velem), aztán teljesen váratlanul megismerkedtem valakivel, akivel azóta is szeretjük egymást.

Okosabbat nem tudok írni: légy türelmes, és alakítsd az életedet, görcsöléstől még nem lett senkinek barátnője:)

Amúgy pesti vagy? Mert akkor megszokhattad volna, hogy az emberek többsége csak fut a maga dolgai után, és nem lát, nem hall semmit.

2010. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak.

Én már itt többeknek ajánlottam, a régi, jól bevált texasi mosolyt.

Egy láthatóan jó hangulatú, magabiztosságot "sugárzó" személyiséggel jó beszélgetni, jó együttlenni, és hát minden kapcsolat alapja ez, és a többi ezután jön.

A búvalbv@szott, befordulva gubbasztó figurákat mindenki elkerüli.

2010. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként meg valamilyen közösségben, helyen diszkó, múzeum, táncház, iskola, makraméklub... könnyebb ismerkedni, mint az utcán.
2010. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!