Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy szórakozóhelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy szórakozóhelyen felkértek egy lányt táncolni, olyankor általában van valami hátsó szándék is, vagy csak szimplán táncolni szeretnétek vele?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annak csak hátsó szándéka van ...,magamból kiindulva aki nem tetszik azt nem kérem fel ennyi...
2010. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az hátsó szándék hogy tetszel valakinek? Hogy táncolni akar veled esetleg majd többet?
2010. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, minden hátsó szándéknak számít :D. Pl. a közelmúltban volt egy olyan eset, hogy odajött hozzám egy fiatalember, beszélgettünk kicsit, felkért táncolni, de nekem nem volt igazán szimpatikus, nem akartam bunkón visszautasítani, ezért azt mondtam neki, hogy van párom. Erre ő azt válaszolta, hogy nem baj, neki is van barátnője, csak egy szimpla táncra gondolt. Itt gondolkodtam el az általam feltett kérdésen... de akkor ezek szerint elég naiv vagyok, és az illető csak próbált valahogy kikecmeregi a szituációból? :)
2010. nov. 21. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!