Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki? (kérdésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? (kérdésem túl rövid. )

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel elhatároztam, hogy beszélni fogok, először csak barátkozi szeretnék, aztán többet is. Egy úton megyünk haza és megyünk suliba, ő már egyszer elkezdett velem beszélgetni, de leszúrtam, nem ismerjük egymást egyáltalán. Ő már tuti nem fog kezdeményezni, mert akkor elszúrtam. Mit mondjak neki, úgy ha én nem tetszek neki, akkor se legyen kínos? Valami ötlet , mindenkit felpontozok, csak segítsetek, légyszíves, előre is köszönöm.
2010. nov. 20. 12:07
 1/5 anonim válasza:
hát sztem menj oda hozzá,és kezdeményezz te.Biztos nem fog elküldeni ha már ő egyszer megpróbált kommunikálni veled.
2010. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Derítsd ki, mi érdekli, mi a hobbija és kezdj el érdeklődni ezzel kapcsolatban, vagy szólítsd meg valami általános témával, mondjuk a sulival kapcsolatban. Ha elsőre nem sikerül sokáig beszélgetni, akkor próbáld meg többször.
2010. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó megpróbálom :) köszönöm
2010. nov. 20. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem rég akart kezdeményezni akkor igen menj oda hozzá és valamiröl beszélj. És ha ő is akart érdeklődést mutatni irántad akkor nem fog elküldeni.
2010. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
remélem :)
2010. nov. 21. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!